Artėja tarptautinis teatrų festivalis „THEATER CLUSTER“

Jau trečius metus spalio 16-20 d. vyks unikalus savo forma tarptautinis teatrų festivalis „Theater Cluster“. Tai pats didžiausias teatrų festivalis Lietuvoje, o gal ir Europoje.

Projektas išskirtinis tuo, kad jis vienu metu vyksta trijuose Aukštaitijos miestuose Kupiškyje, Pasvalyje ir Utenoje. Miestai-partneriai kviečiasi po keletą užsienio šalių teatrų ir festivalio metu mainosi kolektyvais. Tokiu būdu kiekvieno rajono publika turi galimybę pasimėgauti ypač turtingu tarptautiniu repertuaru. Festivalyje dalyvauja ir profesionalūs, ir mėgėjų teatrai ne tik iš užsienio, bet ir iš Lietuvos. Per penkias festivalio dienas trijuose miestuose parodoma iki 40 spektaklių. Festivalyje dirba ir tarptautinė ekspertų komanda, jie veda diskusijas apie matytus spektaklius, analizuoja.

Šiais metais projektas dar labiau išaugo. Festivalio programoje – net 12 šalių: Anglija, Baltarusija, JAV, Katalonija, Latvija, Lenkija, Lietuva, Olandija, Rumunija, Rusija, Sakartvelas, Ukraina. Dirbs teatro ekspertai iš Lietuvos, Olandijos, Rusijos ir Sakartvelo.

Festivalį remia Lietuvos kultūros taryba, Kupiškio, Pasvalio ir Utenos savivaldybės.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *