AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2015-08-24

Artėjant naujiems mokslo metams atsinaujina Panevėžio miesto mokyklos

Panevėžio mieste dalis mokyklų moksleivius rugsėjo pirmąją pasitiks ne tik pakeitusios pavadinimus, bet ir remonto darbų įkarštyje. Viena tokių – daugybę metų langų keitimo laukusi „Vilties“ pagrindinė mokykla.

Panevėžio „Vilties“ mokykloje spendžiama dešimtmetį mokyklos bendruomenę ir moksleivius „kankinusi“ problema. Dėl kiaurai perpučiamų šios mokyklos langų šaltuoju žiemos periodu oro temperatūra kai kuriose klasėse nesiekdavo nė dešimties laipsnių. Tačiau kartu su pasikeitusiu mokyklos pavadinimu, taip pat, švenčiant garbingą, septyniasdešimtąjį jubiliejų į šią mokyklą įžengė statybininkai.

Pasak Panevėžio miesto mero pavaduotojo Panevėžio „Vilties“ mokyklos langų keitimui iš savivaldybės biudžeto skirta 135 tūkstančiai eurų. Ugdymo įstaigos direktorės Danutės Valiukienės teigimu, kiti smulkūs remonto darbai mokykloje taip pat bus atliekami, tačiau iš individualių mokyklos lėšų.

Neatmetama, jog rugsėjį moksleiviai dėl nesibaigusių langų keitimo darbų mokysis kiek sudėtingesnėmis sąlygomis, tačiau Panevėžio miesto mero pavaduotojas Petras Luomanas tikisi spartesnio statybininkų darbo:

Artėjant naujiems mokslo metams atsinaujina ne tik Panevėžio „Vilties“ pagrindinė mokykla. Pasak Petro Luomano, keliose Panevėžio miesto mokyklose taip pat vykdomi nemenki renovacijos projektai:

Dalis Panevėžio miesto mokyklų kai kuriuos remonto darbus atlieka iš surinktų 2-jų procentų gyventojų pajamų mokesčio paramos. Kaip ir „Vilties“ pagrindinė mokykla, keletas ugdymo įstaigų remonto darbus baigs po rugsėjo pirmosios.

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV_logotipas_baltas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: