Artimųjų gimtadieniai atnešė beveik 700 000 Eur EUROJACKPOT laimėjimą

Didžiausių prizų loterijos Lietuvoje „Eurojackpot“ laimėjimai stebina ir toliau. Pirmąjį spalio penktadienį rekordinę sumą – 697 297 Eur – laimėjo žaidėjas iš Klaipėdos, kuris pagerino rugpjūtį žaidėjo iš Elektrėnų pasiektą rekordą – 585 793 Eur laimėjimą. Abu šiuos laimėjimus atnešė bilietai, pirkti su asmeniniais laimingais skaičiais.

Rekordinis laimėjimas Lietuvai

„Manau, jog mano laimėjimas yra puikus pavyzdys, kaip progoms pirkti loterijos bilietai gali atnešti tokius didelius laimėjimus, kad net sunku suvokti“, – taip pokalbį pradėjo Robertas, pirmadienį ryte iš Klaipėdos atvažiavęs į Vilnių atsiimti rekordinio loterijos „Eurojackpot“ laimėjimo.

Robertui atiteko 5+1 „Eurojackpot“ kategorijos prizas, laimimas atspėjus 5 pagrindinius ir 1 papildomą skaičių iš 2 galimų. Šį kartą 2 091 084 Eur sumą lygiomis dalimis pasidalino trys žaidėjai – lietuvis, vokietis ir vengras.

Klaipėdiečio laimėjimas pakeitė vos ilgiau nei mėnesį vaikinui iš Elektrėnų priklausiusį laimėjimų rekordą. Tai taip pat yra trečias 5+1 kategorijos laimėjimas per trumpesnį nei 5 mėn. laikotarpį.

„Eurojackpot“ loterijai priklauso ir didžiausias Lietuvoje loterijos laimėjimas – 7,6 mln. eurų, kurie atiteko inžinieriui iš Kauno.

Kitų žaidėjų sėkmė – įkvėpimas visiems

Laimėjimui dar daugiau netikėtumo bei emocijų suteikia ir tai, kad Robertas šeštadienį žiūrėjo „Eurojackpot“ laidos transliaciją, tačiau tik po kurio laiko suprato, kaip jam pasisekė.

„Loterijos bilietus perku artėjant artimųjų gimtadieniams, su kuriais susijusius skaičius ir pasirenku biliete. Šeštadienį žiūrėjau laidos transliaciją, užsirašiau iškritusius skaičius, bet tik po kurio laiko supratau, kad dalis jų sutapo su mano pasirinktais laimingais skaičiais. Rodos, visada svajojau laimėti, o kai svajonė išsipildė, negaliu tuo patikėti“, – šypsojosi Robertas.

Vyras sakė, kad dar nežino, kaip išleis beveik 700 000 Eur laimėjimą. Svarbiausia – sumą investuoti taip, kad laimėjimu galėtų džiaugtis dar ilgai.

Išgirdęs klausimą, kodėl žaidžia būtent „Eurojackpot“, Robertas sakė, kad jam labiausiai patinka galimybė įsigijus bilietą už 2 Eur laimėti iki 90 milijonų eurų. „Lietuviai dar nelaimėjo didžiausio galimo „Eurojackpot“ prizo, bet tikiu, kad sunkiai suprantamo dydžio laimėjimai visai čia pat. Jau vien mano laimėjimas milžiniškas. Žinau, kad vasarą Palangoje ir Elektrėnuose buvo laimėtos didžiulės sumos, taip pat 5+1 prizai. Tikiuosi, kad ir šių žaidėjų, ir mano sėkmė įkvėps ir kitus žaidėjus“, – sakė laimėtojas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: