Arūnas Valinskas ir Petras Gražulis meta Svogūnų iššūkį

Arūnas Valinskas ir Petras Gražulis meta Svogūnų iššūkį

696
0
DALINTIS

Artėjant tradiciniams „Auksiniams svogūnams“, jų prodiuseris ir vedėjas Arūnas Valinskas kartu su kone „Auksinių svogūnų“ simboliu tapusiu Seimo nariu Petru Gražuliu metė Svogūnų iššūkį – kuo linksmiau ašarojant supjaustyti svogūną!

Drauge su buvusiu kolega Seime Petru Gražuliu svogūną pjaustęs Arūnas Valinskas ašaroti pradėjo kiek greičiau. Petrui Gražuliui pareiškus, kad verkti nevyriška, A. Valinskas pasiūlė jam galvoti apie tai, kas brangu ir skaudu: „Galvokit apie Lietuvą!“ – patarė Arūnas.

„Man jau kažko gaila“, – ašarojančias akis markstė Arūnas Valinskas, o Petras Gražulis skundėsi, kad jam labiau bėga nosis, o ne ašaroja akys.

Daugiau nei milijoną žiūrovų prie ekranų kaskart pritraukiantys „Auksiniai svogūnai“ – jau balandžio 1-ąją per TV3 televiziją.

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.