Arūnas Valinskas (Nuo…Iki nuotr. LNK)

Arūnas Valinskas: „Kremliaus dvasios ubagus priminsiu – kol gyvas būsiu, šito jiems neatleisiu“

„Ar neteko sulaukti skambučio iš SEL‘o, Juozo Statkevičiaus, „Rebelheart“ lyderio ar Gyčio Paškevičiaus? Ne, neteko. Jeigu ir tektų, tai be problemų pakelčiau, tik nelabai įsivaizduoju, ką jie man galėtų pasakyti, nes, kai jie pamatė, kiek ir kaip prisidirbo ir kokia visuomenės nuomonė, jie patys supranta, kad įklimpo. Įklimpo lygiai taip pat giliai, kaip rusų kariuomenė su savo karu Ukrainoje įklimpo. Šie Kremliaus dvasios ubagai įklimpo mūsų smegenyse, mes juos prisiminsim, o jei kažkas pamirš, aš priminsiu, čia yra mano garbės žodis. Kol gyvas būsiu, šito dalyko aš neatleisiu…“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ teigs televizijos laidų prodiuseris ir vedėjas Arūnas Valinskas.

55-erių buvęs politikas Arūnas Valinskas, garsėjantis savo temperamentu, nerenka žodžių kalbėdamas apie kai kurias Lietuvos garsenybes, karą Ukrainoje sulyginusias su „spektakliu“, ar „pasaulio apsivalymu“. Arūno Valinsko žodžiai skirti ir tiems, kurie garsiai pasvarsto, kad lietuviai per daug padeda ukrainiečiams, kad turėtų labiau rūpintis savais, o ne svetimais.

Arūno ir Ingos Valinskų šeima į savo namus priėmė net dvi nuo karo pabėgusių ukrainiečių šeimas. Vieną jų apgyvendino Senamiestyje turimame bute, kitai skyrė dalį savo namo Vilniaus pakraštyje. Paklaustas apie globojamų šeimų istorijas ir išgyvenimus prasidėjus karui, Arūnas nedaugžodžiauja… „Čia ko gero sukrečia ne tai, ką jie pasakoja, o kaip jie pasakoja, nes daugiau pasako jų akių, kūno kalba. Mes stengiamės jiems nelįsti į akis…“, – pasakos Arūnas.

Karo pabaigos, pasak Arūno, greitai nesulauksime. Tokiomis savo įžvalgomis jis pasidalinęs ir su svečiais iš Ukrainos – taip jis vadina globojamas šeimas. „Jie turėjo tokią mintį: sako, mes čia 3-4 savaites pabūsim, ir važiuosim namo. Sakau, žinokit, nenoriu jūsų nuvilti, bet, ko gero, Naujuosius metus dar čia švęsime kartu“, – pasakos A. Valinskas.

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: