Pradžia Bendruomenės naujienos „Aš augu sveikas“

„Aš augu sveikas“

0

Kiekvienas iš mūsų esame šios žemės gyventojas, mus supa gamta, kuri yra mūsų būstas, mūsų prieglobstis ir mūsų maitintoja. Tačiau žmogus per daug skuba ir pamiršta jį supančią aplinką. Naikindami ir niokodami viską, kas mus supa, mes naikiname patys save. Taip pat ir paliekame vis skurdesnę aplinką ateities kartoms.

Todėl, lapkričio 9 dieną Panevėžio Rožyno progimnazijoje vyko Aplinkosauginio švietimo projekto „Gamtą saugau – sveikas augu“ viktorina „Aš augu sveikas“. Viktorinoje dalyvavo Beržų progimnazijos, Rožyno progimnazijos ir Gamtos mokyklos mokinių komandos. Mokinius atlydėjo mokytojos Vaida Ūsienė, Inga Čingienė ir Gražina Žalgevičienė ir Rima Ivanauskienė.

Viktorinos metu kiekviena komanda atsakė į daugybę klausimų, susijusių su aplinkosauga, atliekų rūšiavimu ir perdirbimu. Antrosios rungties metu komandos stengėsi tinkamai išrūšiuoti atliekas, prisiminė į kokios spalvos rūšiavimo dėžes, kokias antrines žaliavas reikia mesti, kaip jas paruošti rūšiavimui. Trečioje viktorinos dalyje mokiniai gavo linksmą dėlionę, kurią komandos turėjo sudėlioti per skirtą laiką.

Laimėjo visi – pagilino žinias apie gamtosaugą, gražiai pabendravo, padiskutavo bei parsivežė Gamtos bičiulio pažymėjimus ir saldžius prizus.

Kokia aplinka mus supa šiandien ir kokia ji bus rytoj, priklauso nuo kiekvieno iš mūsų. Saugokime aplinką!

Rožyno progimnazijos mokytojos I.Čingienė ir G.Žalgevičienė

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.