Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2015-05-27

„Aš – stilistas!“ finalo galimas scenarijus: gimtadienio proga dalyvis dovanų gaus pergalę

TV3 šou „Aš – stilistas!“ finalininkas Evaldas Valantiejus kartu su savo dvyne seserimi ką tik atšventė 25-ąjį gimtadienį. Malonus sutapimas – kaip tik tą dieną įvyko projekto finalo filmavimas. Ir nors Evaldas sulaukė sveikinimų iš konkurentų, ne kiekvienas šou dalyvis jam linkėjo pergalės.

Šou „Aš – stilistas!“ finalą pasiekė trys dalyviai – Aistė Radzevičiūtė, Joringis Šatas ir E. Valantiejus. Jų paskutinės užduoties įgyvendinimas ir šou laimėtojo paskelbimas per TV3 bus parodytas šį sekmadienį, 17.55 val.

Filmavimo aikštelėje susitikusi finalininkų trijulė maloniai bendravo tarpusavyje. Gimtadienį tądien šventęs Evaldas sulaukė visos komandos sveikinimo – Agnė Jagelavičiūtė kūrybinę grupę užvedė bendrai dainai.

Dėmesio sulaukęs E. Valantiejus plačiai šypsojosi ir prašė jam palinkėti pergalės projekte. Šia tema užvirusi diskusija socialiniame tinkle tapo tikra humoreska.

J. Šatas kolegą gimtadienio rytą pasveikino „Facebook“ paskyroje, pridurdamas, kad tai – lemtinga diena. Evaldas neužtruko jam atsakyti: „Palinkėk man laimėti“.

„Aš turiu kitą favoritą“, – atrėmė šis. „Net rusai per „Euroviziją“ už save nebalsuoja“, – pratęsė Evaldas, bet Joringis jam priminė, kad šiemet buvo ir toks bandymas.

Vis dėl to, šį sekmadienį „Aš – stilistas!“ dalyviai negalės balsuoti nei už save, nei prieš kitą dalyvį. Kas taps projekto laimėtoju, nuspręs tik komisija, kurioje dirbs pripažinti stilistai – šou šeimininkė A. Jagelavičiūtė ir Kęstas Rimdžius bei prekybos ir pramogų centro „Ozas“ vadovė Inga Navickaitė, kuri ir paskelbs, kas taps naujuoju jų komandos nariu ir pradės rimtą stilisto karjerą.

„Aš – stilistas!“ finalas – jau šį sekmadienį 17.55 val. tik per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: