TV3 nuotr.

Ašaros, pirmieji bučiniai ir baimė iškristi: įtampa tarp „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyvių auga

TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai viloje pradeda antrąją savaitę. Karšta Tenerifės saulė, panašu, kaitina ne tik kūnus, bet ir mintis – tarp dalyvių mezgasi intrigos. O štaii dramas keičia šilti jausmai – vis daugiau dalyvių išdrįsta atvirai vienas kitam parodyti simpatiją. Tačiau kaip žinoti, kad kitas žmogus yra nuoširdus ir nežaidžia jausmais?

Praėjusią savaitę vilą paliko pirmieji dalyviai. Naujienų portalo tv3.lt skaitytoja mažiausiai savo balsų skyrė Rimvydui, tad jų sprendimu, būtent jis turėjo palikti šou. Tuo tarpu patys dalyviai nutarė, jog atėjo metas atsisveikinti su Arijumi.

„Tas kelias valandas, kol jie paliko vilą, neradau sau vietos. Visą laiką virpėjau“, – neslėps šio pirmadienio laidoje visa tai prisiminusi Meda.

Vaikinų vietą netrukus pakeitė naujokė Dovilė. Žavi mergina iškart patraukė vyrų dėmesį – neverta stebėtis, kad ne visos dalyvės dėl to buvo patenkintos. O jau visai netrukus, šios savaitės pabaigoje, projektą ir vėl teks palikti dviem dalyviams. Kas šįkart užims jų vietą?

Visi vilos gyventojai vis geriau supranta, jog nors gyvenimas viloje ir yra puikus, iš tiesų čia viskas trapu ir laikina. Visi jie vis dažniau buriasi į bendraminčių grupeles, o pasisukus kalbai apie tai, kam teks su šou atsisveikinti šią savaitę, jų akyse matyti nerimas. Dėl to neretai kyla pykčiai – vis dažniau su Antanu poruojamą Gabrielę šio pirmadienio laidoje pasieks netikėta žinia, jog ji neturėtų pasitikėti Antanu, Jonu ir Eva. Ar gali būti, kad visi jie susimokė ir ketina iš projekto išmesti Gabrielę?

Jonas šio pirmadienio laidoje tikins, kad tokio pokalbio nė nebuvo, o štai Eva apsipils ašaromis. „Apie iškritimą nekalbėjome. Gabriele, man gerklėje stovi toks gumulas, tu neįsivaizduoji… Aš dienomis niekuomet nemiegu, bet man buvo toks stresas, kad aš ėjau pamiegoti. Aš buvau labai rami, nes aš nė ant vieno žmogaus nepasakiau nė vieno blogo žodžio. Aš neturiu prieš ką teisintis – aš nieko nepadariau“, – besišluostydama ašaras emocijų neslėps Eva, tačiau ar Gabrielė ja patikės?

Tačiau net ir čia – ne didžiausia intriga. Antano ir Gabrielės tarpusavio simpatijos nepastebėti tiesiog neįmanoma, tačiau šio pirmadienio laidos žiūrovai bus nustebinti ir dar labiau, mat išvys pirmąjį jų bučinį.

Tačiau ar gali būti, kad realybės šou metu gimsta ir kitos abipusių jausmų nebeslepiančios poros? Kokia Jono frazė Antanui apie kitą projekto dalyvę apsuks privers žiūrovus aiktelėti? Galiausiai, kokios užduotys šįkart laukia dalyvių?

Nepamirškite balsuoti už savo mylimiausius dalyvius ir padėkite jiems šiame šou išlikti iki pat galo! Balsuoti galite čia: www.tv3.lt/neviskasiskaiciuota/  

„(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – 24/7 per Go3 ir pirmadieniais-ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: