Asta Žukaitė: tėtis buvo tikras, kad slepiuosi po Drugelio kauke

LNK sporto žinių žurnalistė ir vedėja Asta Žukaitė televizijoje dirba jau beveik dešimtmetį. Visai neseniai jos kolega tapo naujas veidas – Adomas Grinius. Šį kolegų duetą šeštadienio vakarą buvo galima išvysti visiškai kitame amplua – Asta ir Adomas savo jėgas išbandė mankštindami protą ir jėgą Rolando Mackevičiaus ir Dalios Belickaitės valdose – BTV žaidime „Protas ir jėga”.

„Po laidos filmavimo emocijos virė, vis galvojau, į kokius klausimus neatsakiau ir kodėl, nes atsakymus žinojau. Daug paprasčiau yra žaisti namuose ant sofos. Studijoje visai kas kita. Nusprendžiau paskambinti tėčiui. Sakau: tėti, aš laidoje filmavausi, visai neblogai sekėsi. O jis man nei iš šio, nei iš to: „Tai tu tikrai esi Drugelis?” – pasakojo sporto žurnalistė.

„Galvoju, kodėl jis mane drugeliu vadina? Bet gal šiaip jam gražu, tegul. Bet tada tėtis sako: „Mes su mama taip ir galvojom, kad tu esi Drugelis”. Ir tada aš pamažu pradėjau suvesti galus, kad jis kalba apie LNK muzikinį projektą „Kaukės”. Dabar jau galiu visus nuvilti, kad nebuvau Drugelis“, – juokėsi Asta.

O šį sekmadienį „Proto ir jėgos“ aikštelėje susigrums Stano ir D. Zvokus su Tadu Rimgaila ir Eimučiu Kvoščiausku. Kova iki paskutinės sekundės – BTV eteryje šeštadienį 19.30 val.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: