„AstraZeneca“ vakcina paskiepyti Visagino policijos pareigūnai

Pirmadienį „AstraZeneca“ vakcina pasiskiepijo ir vieni pirmųjų šalyje policijos pareigūnų – dešimt Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato pareigūnų. Nors dėl vakcinos „AstraZeneca“ kilo daug sumaišties, diskusijų ir nepasitikėjimo, pareigūnai neabejojo ar verta skiepytis šia vakcina ir ragina kitus skiepytis.

Pareigūnai kiekvieną dieną vykdydami tarnybą, vyksta į įvykius, o siekiant suvaldyti COVID-19 ligos plitimą kontroliuoja asmenų judėjimą tarp savivaldybių, todėl tiesiogiai kontaktuoja su žmonėms ir nuolat susiduria su padidinta užsikrėtimo rizika.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato viršininkas Gintaras Mažintas akcentavo, kad pasiskiepiję pareigūnai jausis saugūs, kadangi toliau galės ramiai vykdyti pareigą, žinodami, kad nesukels pavojaus sau, savo šeimai ir aplinkinių žmonių sveikatai ar gyvybei.

Vakciną mokslininkai pripažįsta, kaip vienintelį tikrai efektyvų būdą kovoje su pandemija. Tik pasiskiepiję galėsime užkirsti kelią tolimesniam viruso plitimui ir greičiau grįžti į savo ankstesnį įprastą gyvenimą.

Visagino savivaldybėje policijos pareigūnai buvo skiepijami „AstraZeneca“ vakcina pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu nustatytas skiepijimo prioritetines gyventojų grupes.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas dėkoja Visagino savivaldybei už priimtus atsakingus sprendimus, pagalbą ir bendruomeniškumą saugant pareigūnus ir visą bendruomenę.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: