Astrologinė prognozė spalio 7-ajai, pirmadieniui

AVINAS
Oficialus pokalbis arba suteikta informacija gali sugadinti nuotaiką. Tikriausiai ignoruosite perspėjimus ir pulsite ieškoti bendraminčių arba advokatų. Laikykitės profesinės ir žmogiškos etikos.

JAUTIS
Daug kam užkliūsite, ypač jei stengiatės atrodyti pranašesni, protingesni už kitus, lyderiauti. Net draugai ir artimieji nepagailės kritikos. Kita vertus, jūsų pastangos kažko pasiekti, laimėti, gali pasiteisinti. Deja, veikiausiai per didele kaina.

DVYNIAI
Jeigu reikia rimtai mokytis, vykti į komandiruotę arba ieškotės darbo užsienyje, gali kilti rūpesčių, trikdančių planus. Galbūt nerimo sukels į problemas įsivėlęs artimas žmogus. Pavojingos būtų nelegalios aferos.

VĖŽYS
Galimas įvykis, dėl kurio nerimausite, išgyvensite. Regis, jausite apmaudą dėl artimo žmogaus savanaudiškumo, nedraugiško poelgio, bandymo jumis pasinaudoti ar kt.

LIŪTAS
Diena bus įtempta. Nusimato netikėtumas, išmušantis iš pusiausvyros. Galite pasijusti sutrikę dėl kitų žmonių žiaurumo, pretenzingumo ar gobšumo. Galimas sveikatos sutrikimas arba netikėta techninė problema.

MERGELĖ
Jums šiandien bus sunku įtikti, daug reikalausite iš kitų ir savęs. Pajusite kai kurių žmonių ypatingą priešiškumą. Dalykiniai pokalbiai gali būti itin nemalonūs. Nederėtų pasitikėti užsieniečiais.

SVARSTYKLĖS
Šiandien gali kilti nesusipratimų, ginčų dėl vaikų auklėjimo, pagalbos senyviems artimiesiems ir pan. Jums atrodys, kad daug darote, o sulaukiate nedėkingumo.

SKORPIONAS
Būsite dirglūs, neramūs. Šeimos mikroklimatą gadins per didelis jūsų priekabumas. Ir jūs patys šiandien galite susidurti su neatsargiais, netaktiškais žmonėmis, patekti į avarinę situaciją, patirti traumą.

ŠAULYS
Gali kilti problemų dėl neteisingai suprastų naujovių, taisyklių, įstatymų ar kitų žmonių reikalavimų arba emocinių poreikių. Daug lems mokėjimas naudotis informacija ir jūsų empatija.

OŽIARAGIS
Atrodysite pretenzingi. Turbūt reikalausite to, kas jums priklauso, arba to, kad kiti tuoj pat atsakytų už savo poelgius bei darbus. Vargu ar ši jūsų pozicija ir būsena ką nors tenkins. Galite įgyti priešų.

VANDENIS
Su nerimu lauksite kažkokių rezultatų, atsakymų arba finansinių atsiskaitymų. Saugokite vertybinius popierius, santaupas, nesigirkite pajamomis, brangiais daiktais. Nusikaltėliai tik ir laukia lengvo grobio. Tykos įvairūs pavojai.

ŽUVYS
Šiandien gali pasirodyti, kad geri norai pavirto tuščiomis kalbomis bei pažadais. Lengva prisidaryti didelių bėdų per neatsargumą, ekstravagantiškus išsišokimus. Galite išprovokuoti avarinę situaciją. Nesaikingos išgertuvės gali liūdnai baigtis.

Geros dienos!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: