Bendruomenės naujienosReporteris

Aštuntokams nuskambėjo paskutinis skambutis

Šią savaitę „Ąžuolo“ progimnazijos aštuntokams nuskambėjo paskutinis skambutis mūsų mokykloje. Laukia naujas etapas, naujos pažintys, naujas patyrimas.

Į paskutinio skambučio šventę rinkosi pasipuošę, pasitempę moksleiviai, jų tėvai, mokytojai, mokyklos bendruomenės nariai.

Šventę ruošė septintokų auklėtojos Vilma, Rima ir Daiva kartu su savo auklėtiniais.

Turbūt dar ilgai „Ąžuolo“ progimnazijos aštuntokai prisimins šią dieną, nes organizatoriai į ją sudėjo visą savo išmonę, kūrybiškumą ir jėgas.

Renginys prasidėjo fotosesija prie lauko gėlėmis nusėtos aktų salės. Vėliau moksleivių laukė programa su tautiniais šokiais, gražiausiomis tiek pačių aštuntokų, tiek mokyklos chorų dainomis. Vaikams  renginyje skambėjo mokyklos administracijos, pirmųjų jų mokytojų žodžiai, klasės auklėtojų Audronės, Irenos bei Valdonės gražūs palinkėjimai.

Paskutinis skambutis neapsiėjo be šmaikščių mokinių bei mokytojų nominacijų.  Buvo dėkojama mokyklos vardą garsinusiems, puikiai besimokiusiems mokiniams. Tokių „Ąžuolo“ progimnazijoje buvo išties nemažai.

Aštuntokų tėveliai  tarė padėkos žodžius savo auklėtojoms, mokytojams. Turbūt, ne vienas renginyje dalyvavęs tėvelis ar mokytojas slapčia nubraukė ašarą. Ne vienas aštuntokas pagaliau suprato, jog čia prasideda kažkas naujo.

Aštuoni metai prabėjo lyg viena pamoka. Tikimės, kad ji vaikams davė pačių naudingiausių, gražiausių dalykų. Linkime šiems aštuntokams išsaugoti tą jaunatvišką džiaugsmą, smalsumą ir nuoširdumą.

SĖKMĖS JUMS LINKI VISA „ĄŽUOLO“PROGIMNAZIJOS BENDRUOMENĖ !

Paruošė socialinė pedagogė Jūratė Nemanienė

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.