Atidaryta naujoji LIDL parduotuvė Panevėžyje (video, nuotraukos)

Šiandien prekybos tinklas „Lidl“ atidarė dar vieną naują parduotuvę. Naujoji „Lidl“ parduotuvė duris atvėrė kovo 9 dieną 8 val. Panevėžyje, Smėlynės g. 112A. Ši „Lidl“ parduotuvė – jau trečioji Panevėžyje.

Panevėžiečių itin laukta naujoji, standartinio dydžio „Lidl“ parduotuvė pirkėjų lauks kiekvieną dieną ir dirbs įprastu darbo laiku – nuo 8 iki 22 valandos. Šios parduotuvės atidarymas Panevėžyje sukurs apie 30 naujų darbo vietų.

Atidarymo šventėje apsilankė ir laikinai Panevėžio mero pareigas einantis, mero pavaduotojas Deividas Labanavičius, kuris pasveikino susirinkusius ir naujos parduotuvės vadovei įteikė atminimo dovaną.

Nors parduotuvė mieste jau trečioji, atidarymo rytą netrūko smalsuolių, kurie atvyko ne tik apžiūrėti naujosios parduotuvės, bet ir turėjo progą pasivaišinti spurgomis bei karštais gėrimais, pasinaudoti specialiais nuolaidų pasiūlymais.

Šioje miesto dalyje parduotuvė buvo itin laukiama panevėžiečių. Nors naujoji parduotuvė atidaryta buvusioje pramoninės ir komercinės reikšmės teritorijoje, kuri apsupta dviejų geležinkelio pervažų, bendradarbiaujant su Panevėžio miesto savivaldybės atstovais buvo priimtas saugiausias ir tvariausias sprendimas parduotuvės statybai šioje teritorijoje.

Atidarant naują parduotuvę taip pat buvo prisidėta ir prie miesto infrastruktūros gerinimo. „Lidl“ atnaujino gretima parduotuvės esančią Smėlynės gatvę, įrengė turbožiedinę sankryžą, atnaujino aplink esančią teritoriją. Naujoji „Lidl“ parduotuvė Panevėžyje išsiskiria ir netradiciniu išorės dizaino sprendimu – parduotuvės fasadas papuoštas šviečiančiomis „Lidl“ pavadinimo raidėmis. Šis sprendimas buvo priimtas pasitarus su miesto architekte.

Naujoje parduotuvėje standartiškai įrengta ekostotelė su taromatais, talpomis popieriaus, plastiko bei kitoms atliekoms, baterijoms ir smulkiai elektros įrangai. Pirkėjai taip pat turės galimybę prisidėti prie dvejus metus vykdomo „Lidl“ paramos projekto „Už saugią aplinką mūsų vaikams“. Grąžinant užstato sistemos ženklu pažymėtas pakuotes į taromatus visose „Lidl“ parduotuvėse, sukauptą užstatą keliais mygtukų paspaudimais galima skirti vaikų dienos centrus valdančioms organizacijoms. Bendrovė, savo ruožtu, gyventojų paaukotų pinigų sumą padvigubina. Per dvejus projekto metus paramos vaikų dienos centrams buvo surinkta už 108 tūkst. eurų.

Naujai atidaryta „Lidl“ parduotuvė – jau 49-oji Lietuvoje. Šiuo metu „Lidl“ parduotuvės veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine bei Šilutėje. Pirmoji „Lidl“ parduotuvė 2020 metais buvo atidaryta sausio viduryje Trakų Vokėje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply