Atidaryta renovuota „Maxima LT“

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas dalyvavo atnaujintos „Maxima XX“ Klaipėdos g. 103, Panevėžyje atidarymo šventėje. Tai paskutinė šiemet planuojama atidaryti atnaujinta tinklo parduotuvė, į kurios atnaujinimą investicijos siekia beveik 1,6 mln. Eurų.

„Sveikinu vadovus ir visą kolektyvą atnaujintos parduotuvės atidarymo proga ir linkiu sėkmingos prekybos. Džiaugiuosi kartu su šio mikrorajono gyventojais sugrįžusia galimybe apsipirkti patogiai šalia namų. Artėjančių gražiausių metų švenčių proga linkiu visiems šilumos namų židinyje ir sėkmingų kitų metų“, – linkėjo meras R. Račkauskas.

Panevėžyje, Klaipėdos g. 103 įsikūrusi „Maxima XX“ duris pirmąkart klientams atvėrė prieš lygiai septyniolika metų, o šiemet buvo nuspręsta šią parduotuvę atnaujinti. Atnaujintoje „Maxima XX“ dirbs 80 darbuotojų, kurie klientų lauks įprastu metu – kasdien nuo 8 ryto iki 22 valandos vakaro.

Bendrasis parduotuvės plotas po atnaujinimo siekia beveik 2500 kv. metrų, o prekybinis – tik kiek daugiau nei 1500 kv. metrų. Atnaujintoje parduotuvėje kepamos šviežios bandelės, o didžiausias dėmesys čia, kaip ir kitose tinklo parduotuvėse, skiriamas šviežiam maistui – jo asortimentui, kokybei, išdėstymui.

Šiuo metu Panevėžyje veikia 11 „Maxima“ parduotuvių.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: