Atidaryta tarptautinio meninio stiklo simpoziumo „GlassJazz’20“ paroda

Vakar Dailės galerijoje atidaryta tarptautinio meninio stiklo simpoziumo „GlassJazz‘20“ kūrinių paroda. Parodoje eksponuojami stiklo menininkų iš Estijos, Jungtinės Karalystės, Latvijos ir Lietuvos darbai.

„Džiaugiuosi, kad stiklo ir džiazo fejerija, praėjusią savaitę siautusi Skaistakalnyje, Glasremio dirbtuvėse, persikelia į miesto centrą, į mūsų Dailės galeriją, kur susitinkame unikalaus simpoziumo uždarymo proga prasidedančioje parodoje. Įdomūs, netikėti ir užburiantys stiklo meistrų darbai kaip visada nepalieka abejingų. Lengvumas, elegancija ir rafinuota prabanga – šie žodžiai galėtų tapti šiandienos parodos sinonimais. Dėkoju menininkams už jų darbą. Dėkoju simpoziumo sumanytojui Remigijui Kriukui ir jo komandai už puikų, tarptautinio lygio simpoziumą ir iš jo gimusią fantastišką parodą,“ – kalbėjo miesto meras Rytis Račkauskas.

Išskirtinis, vienintelis tokio pobūdžio Lietuvoje ir Europoje tarptautinis simpoziumas „GlassJazz” meninio stiklo studijoje „Glasremis” Panevėžyje organizuojamas nuo 2014 metų.

Tarptautinio meninio stiklo simpoziumo „GlassJazz‘20“ paroda Dailės galerijoje ir Fotografijos galerijoje veiks iki spalio 24 dienos. Vėliau iš Panevėžio ji keliaus į kitas Lietuvos parodų erdves.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: