Atidaryta tris dienas truksianti paroda „EXPO Aukštaitija“

Šiandien konferencija „Jaunimas ir verslas“ prasidėjo tris dienas truksianti tradicinė tarptautinė paroda „EXPO Aukštaitija 2016“, kurioje savo pasiekimais ir patirtimi dalinosi žinomi ir jaunieji miesto verslininkai.

„Panevėžys yra miestas donoras, mūsų mokyklas baigę moksleiviai išvažiuoja mokytis ir tik nedidelė dalis jų grįžta. Neabejoju, kad verslas ir verslumo ugdymas yra raktas, kuris gali padėti pritraukti jaunus žmones. Verslo pradžiai dažnai trūksta žinių, trūksta motyvacijos. Esu tikras, kad ši konferencija bus naudinga kiekvienam, kuriam svarbus jaunimas, svarbūs motyvavimo būdai imtis verslo. Todėl linkiu visiems įdomios ir naudingos konferencijos“ – sakė miesto meras Rytis Račkauskas sveikindamas konferencijos dalyvius.

Rugsėjo 30-spalio 2 d. „Cido“ arenoje vykstančioje parodoje „EXPO Aukštaitija“ Panevėžio miesto savivaldybė įkūrė miestelį, kur bendrame stende lankytojams bus demonstruojama informacija apie Savivaldybės įmonių teikiamas paslaugas, užmojus, planus. Šeštadienį, spalio 1-ąją, į susitikimą pakvies šių įmonių vadovai – galėsite pabendrauti, padiskutuoti, aptarti ir išspręsti pastebėtas problemas, pateikti siūlymus.

Su bendruomene susitiks Savivaldybės vadovai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: