Atidaryta tris dienas vyksianti paroda „EXPO Aukštaitija“

Šiandien IQ forumu „Panevėžys – galimybės laimėti šiame kėlinyje“ prasidėjo tris dienas truksianti tradicinė paroda „EXPO Aukštaitija 2017“.

„Miesto įvaizdis formuojamas per daugelį elementų: ekonominius ir sporto pasiekimus, infrastruktūros tobulinimą. Miesto žinomumą Lietuos ir užsienio kontekste didina ne tik įvaizdis, bet ir įsiliejimas į tarptautinius automobilių kelių bei geležinkelių tinklus. Visa tai yra neabejotinas miesto gerovės garantas. Džiaugiuosi šia konferencija ir neabejoju, kad kiekvienas išgirsime naudingų įžvalgų, kuriomis galėsime pasinaudoti savo veiklose, atnešiančiose naudos ne tik mums, bet kartu ir Panevėžiui“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, sveikindamas konferencijos dalyvius.

Rugsėjo 22-24 d. „Cido“ arenoje vykstančioje parodoje „EXPO Aukštaitija“ Panevėžio miesto savivaldybė įkūrė miestelį, kur gyventojai galės susipažinti su Savivaldybės bei jos įmonių, su verslo, kultūros, architektūros objektais, projektais, poslinkiais. Lankytojai turės progą pamatyti kuo Panevėžys gyvena šiemet ir kaip jis keisis per kelerius artimiausius metus.

Savivaldybės stendo programa

Rugsėjo 22 d. 13-16 val. Su panevėžiečiais bendraus miesto vadovai.

Rugsėjo 23 d. 10-14 val. Su panevėžiečiais bendraus miesto vadovai.

12-15 val. Miesto atnaujinimo projektų pristatymas: Laisvės aikštė su prieigomis, Senvagė, Skaistakalnio parkas, Nevėžio pakrantės, Nepriklausomybės aikštė, Kultūros ir poilsio parkas.

Rugsėjo 24 d. 11-13 val. Su panevėžiečiais bendraus miesto vadovai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: