Atnaujinamas didžiausias Panevėžyje „Aukštaitijos” stadionas

Panevėžyje atnaujinamas dar vienas stadionas. Darbai intensyviai verda didžiausiame miesto „Aukštaitijos“ stadione. Tiesa, sporto objektas šiemet atnaujintas bus tik iš dalies, dėl savaitgalį Panevėžyje vyksiančių Europos jaunių regbio varžybų. Tačiau savivaldybėje jau rengiamas ir kitas projektas, kurį įgyvendinus stadionas iš esmės keisis.

Atidarytas Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos stadionas – ne vienintelė gera naujiena miesto sporto bendruomenei. Nors kol kas ne pilnai, tačiau atnaujinamas netrukus sezoną pradėsiantis pagrindinis miesto „Aukštaitijos“ stadionas.

Savivaldybės sporto skyriaus specialistas Justinas Jasiukaitis pabrėžia, kad šie stadiono atnaujinimai kol kas tėra laikini. Jau rengiamas naujas projektas, kurį įgyvendinus sąlygos sportininkams ir žiūrovams pasikeis kardinaliai. Kol kas dar tik svarstoma ir apie galimus projekto finansavimo šaltinius.

Kada pavyks įgyvendinti projektą ir visiškai atnaujinti „Aukštaitijos“ stadioną, kol kas nėra žinoma.

Pirmosios varžybos po dalinio stadiono atnaujinimo vyks jau gegužės 5-ą dieną, šeštadienį. Čia varžysis 16 stipriausių Europos regbio komandų.

Šių metų futbolo sezonas stadione prasidės gegužės 19-ą dieną ir tęsis iki rudens.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: