AINA TVGNTVNAUJAUSIOS ŽINIOS

Atnaujinamas didžiausias Panevėžyje “Aukštaitijos” stadionas

Panevėžyje atnaujinamas dar vienas stadionas. Darbai intensyviai verda didžiausiame miesto „Aukštaitijos“ stadione. Tiesa, sporto objektas šiemet atnaujintas bus tik iš dalies, dėl savaitgalį Panevėžyje vyksiančių Europos jaunių regbio varžybų. Tačiau savivaldybėje jau rengiamas ir kitas projektas, kurį įgyvendinus stadionas iš esmės keisis.

Atidarytas Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos stadionas – ne vienintelė gera naujiena miesto sporto bendruomenei. Nors kol kas ne pilnai, tačiau atnaujinamas netrukus sezoną pradėsiantis pagrindinis miesto „Aukštaitijos“ stadionas.

Savivaldybės sporto skyriaus specialistas Justinas Jasiukaitis pabrėžia, kad šie stadiono atnaujinimai kol kas tėra laikini. Jau rengiamas naujas projektas, kurį įgyvendinus sąlygos sportininkams ir žiūrovams pasikeis kardinaliai. Kol kas dar tik svarstoma ir apie galimus projekto finansavimo šaltinius.

Kada pavyks įgyvendinti projektą ir visiškai atnaujinti „Aukštaitijos“ stadioną, kol kas nėra žinoma.

Pirmosios varžybos po dalinio stadiono atnaujinimo vyks jau gegužės 5-ą dieną, šeštadienį. Čia varžysis 16 stipriausių Europos regbio komandų.

Šių metų futbolo sezonas stadione prasidės gegužės 19-ą dieną ir tęsis iki rudens.

Tags

Siūlome perskaityti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.