Atnaujinta „Ąžuolo“ progimnazija

Panevėžio miesto savivaldybė įgyvendino „Ąžuolo“ progimnazijos modernizavimo projektą.

„Mokyklos modernizavimas vyko jau kelerius metus. Šiemet atnaujinus sporto salę ir kitas patalpas, modernizavus apšvietimo ir vėdinimo sistemas, elektros instaliaciją mokykla tapo dar komfortiškesnė mokyti ir mokytis“, – sako meras Rytis Račkauskas.

„Ąžuolo“ progimnazija atnaujinta dviem etapais. 2013-2014 m. siekiant didesnio energijos vartojimo efektyvumo apšiltintos pastato sienos, stiklo blokeliai pakeisti langais ir mūru, suremontuota ir apšiltinta cokolinė dalis su pamatu, apšiltintas ir nauja danga uždengtas stogas, pakeistos lauko ir tambūro durys, sumontuoti nauji langai. Modernizuotos šildymo ir karšto vandens sistemos, pakeisti radiatoriai. Rekonstruoti vandentiekio ir nuotekų tinklai, lietaus surinkimo sistema. Įrengta žaibosauga, apsauginė ir priešgaisrinė signalizacijos, pastatas pritaikytas neįgaliųjų reikmėms, įrengtas pandusas. Suremontuotos sanitarinės patalpos, sporto salėje atsirado šiuolaikiniai, energiją taupantys ir higienos normos reikalavimus atitinkantys šviestuvai, nauja elektros instaliacija ir kt.

Šiems darbams panaudota daugiau kaip 1,15 mln. Eur.

2014 m. gavus papildomą finansavimą (beveik 290 tūkst. Eur), Savivaldybei pridėjus dar apie 174 tūkst. Eur, remonto darbai tęsėsi toliau. Atnaujinta sporto salė su WC, dušo, persirengimo, pagalbinėmis patalpomis ir koridoriumi, apšvietimo ir vėdinimo sistemos, elektros instaliacija. Baigta lietaus nuotakyno rekonstrukcija.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: