Pradžia Panevėžio naujienos Aktualijos Atnaujinta sporto aikštelė Pažagienių mokyklos-darželio vaikams įkvepia didesnį norą sportuoti

Atnaujinta sporto aikštelė Pažagienių mokyklos-darželio vaikams įkvepia didesnį norą sportuoti

0

Pažagienių mokykloje-darželyje šiandien – ypatinga diena: iškilmingai atidaryta atnaujinta, moderni ir saugi multifunkcinė 300 kvadratinių metrų sporto aikštelė, suteikianti puikias sąlygas auklėtinių fizinei veiklai lauke.

Šventinės nuotaikos dulkiantis lietutis nė kiek nesugadino – Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojui Antanui Pociui ir mokyklos-darželio direktorei Vilmai Juozapavičiūtei-Kuprienei perkerpant simbolinę juostelę, aidėjo pedagogų ir auklėtinių aplodismentai bei džiaugsmingi šūksniai.

Rekonstrukcija atlikta Savivaldybės biudžeto lėšomis. Taryba šiam tikslui skyrė 19 tūkst. eurų. Senosios, jau aptrupėjusios ir nesaugios, aikštelės atnaujinimo darbai vyko birželio – rugpjūčio mėnesiais. Išardyta ir pašalinta 220 kv. metrų senoji asfalto danga ir perteklinis gruntas, įrengti smėlio bei skaldos pasluoksniai, drenažas, paklotos armuotos betoninės plokštės, uždengta gumos granulių danga, atstatyta veja aplink aikštelę.

Seni įrenginiai iškelti ir pastatyti du nauji iš plieninių karštai cinkuotų konstrukcijų pagaminti šiuolaikiški stacionarūs krepšinio stovai su lentomis. Stovai pagal vaikų ūgį fiksuojami įvairiuose aukščio lygiuose.

Įsismarkavęs lietus renginį perkėlė vidun, į salę. Mokyklos-darželio direktorė V. Juozapavičiūtė-Kuprienė dėkojo Savivaldybės vadovams ir Tarybos nariams už puikią dovaną šiemet 25-metį mininčiai ugdymo įstaigai. Pasak direktorės, dabar auklėtiniai su dideliu entuziazmu veržiasi sportuoti gryname ore.

Šventės dalyvius sveikino vicemeras A. Pocius ir Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Alvidas Savickas. Auklėtiniai surengė muzikinį koncertą.

Šventė neapsiribojo sveikinimo ir padėkos kalbomis, ją paįvairino sporto renginys „Judėsi – sveikatą turėsi“. Azartiškose varžybose dalyvavo keturios komandos – šeimininkų bei jų draugų iš Piniavos mokyklos-darželio, Ramygalos gimnazijos ir Panevėžio miesto „Žemynos“ progimnazijos.

Nugalėtojai apdovanoti Panevėžio rajono savivaldybės administracijos taurėmis, medaliais, Padėkos raštais, o atgauti jėgas po fizinių rungčių pakviesti prie vaišių stalo.

Savivaldybės informacija

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.