Atnaujintas eismas Elektros gatve (video)

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna, AB „Panevėžio statybos trestas“ generalinis direktorius Egidijus Urbonas bei įmonės „Panevėžio statybos trestas“ filialo „Gerbusta“ vadovas Kęstutis Kastrickas oficialiai atidarė Elektros gatvę.

„Šiandien vėl norime pasidžiaugti naujais pokyčiais mieste – per metus laiko sutvarkyta, atnaujinta Elektros gatve. Tikimės, kad jau į pabaigą einantis kompleksinis miesto centrinės dalies atnaujinimas bus pozityviai įvertintas tiek miestiečių, tiek Panevėžio svečių“, – sakė Panevėžio miesto meras R. Račkauskas.

Pasak Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Tomo Juknos darbus buvo gana sudėtinga atlikti, dėl archeologinių kasinėjimų.

AB „Panevėžio statybos trestas“ generalinis direktorius Egidijus Urbonas pasidžiaugė, kad atidaryta atnaujinta gatvė bus ženklus palengvinimas susisiekimo prasme ne tik miesto gyventojams bet ir verslininkams.

Elektros gatvė buvo tvarkoma antruoju Laisvės aikštės ir jos prieigų sutvarkymo projekto etapu. Kartu buvo atnaujinamos Elektros ir Vasario 16-osios gatvės: iš asfalto į trinkeles pakeista jų danga, trinkelėmis iškloti šaligatviai, rekonstruoti lietaus nuotekų tinklai. Statybos darbų vertė – virš 900 tūkst. Eur.

Nuo spalio 5 d. Elektros gatve bus atnaujinamas ir viešojo transporto eismas. Čia kaip ir buvo iki rekonstrukcijos pradžios kursuos autobusai 4-uoju, 6-uoju ir 6 A maršrutais. Tikslūs autobusų tvarkaraščiai skelbiami www.panevezioautobusai.lt ir autobusų stotelėse.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: