Atostogos medikams Anykščiuose

Nuo 2020 rugsėjo 1 dienos iki lapkričio 30 d. Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai gali pasinaudoti turizmo paslaugų kompensavimo priemone, kurią administruoja Keliauk Lietuvoje. Gydytojai, akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai bei kiti specialistai turi galimybę nemokamai įsigyti turizmo paslaugų už 200 eurų, o jų suteikimo kainą kompensuos valstybė. Kviečiame visus medikus pasirūpinti savo fizine ir emocine sveikata bei suplanuoti rudens atostogas Anykščiuose!

Ruduo Anykščiuose ypatingai gražus metas, kuomet galite išvysti Anykščių šilelio rudens spalvų grožį, pasivaikščioti Šventosios upės sveikatingumo takais, patirti muziejų svetingumą ar pasinerti į kūrybines edukacijas. Šiame, dar ežerų kraštu vadinamame kampelyje, atrasite Rubikių ežerą bei gerai išvystytą nakvynių tinklą, todėl čia – puiki vieta ne tik nuotykingai kelionei, bet ramiam poilsiui gamtos apsuptyje.

Būtent tokį ramų ir subtilų poilsį jus kviečia patirti „Parko Vila“. Atvykus galėsite atsipalaiduoti vakaro meditacijoje prie židinio su Anykščių pievose surinktų žolynų arbata bei pasivaikščioti sveikatingumo taku palei Šventosios upę. Rytą pradėsite su Saulės joga po kurios atsigaivinsite sveikuolišku kokteiliu. Dienos eigoje turėsite galimybę pasimėgauti kūno sveikatinimo sesija su natūraliais ODORATA aromaterapiniais aliejais, o vakare pasinersite į kvapų, skonių, garsų ir šilumos atpalaiduojantį ritualą. Sesijos metu jus lydės Tibetietiškų dubenų garsai, paskęsite ąžuolų ir liepų švelniuose prisilietimuose, natūralių eterinių aliejų aromatuose. Išvyksite prisipildę energijos ir vidinės ramybės.

Anykščiai garsėja savo gamtos ir lankytinų objektų tarpusavio darna. Tokią vietą galite atrasti šalia Anykščių šilelio įsikūrusiame SPA Vilnius Anykščiai. Pajauskite pilnavertišką ir kokybišką poilsį, svetingumą ir rūpestį jumis. Ši poilsio karalystė dovanoja jums auksinę narystę bei ypatingas nuolaidas nakvynei, procedūroms bei kosmetikai.

Kas gali labiau sušildyti ir pakelti nuotaiką vėsų rudenį, jei ne pirties šiluma? Anykščių baseinas BANGENIS su mini SPA kviečia medikus pailsėti bei atgauti jėgas jų komplekse. 25 m ilgio 6 takų plaukimo baseinas su įvairiomis pirtimis, sūkurine vonia, dviem hidromasažiniais baseinais ir visa tai – vienoje vietoje! Palepinkite savo kūną ir sielą!

Ir tai tik keltas išskirtinių vietų, kuriose galite pasimėgauti Anykščių teikiamomis paslaugomis, procedūromis bei apgyvendinimu. Jei nežinote, ką pasirinkti ar kaip susiplanuoti savo kelionę, Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras pasiruošęs jums padėti sukurti nepamirštamas rudens atostogas. Pageidaujamą atostogų „scenarijų“ jūs galite pateikti turizmo centrui ir atsižvelgdamas į jūsų norus ir galimybes, pasiūlys tik jums geriausią variantą: pavakarieniauti restorane ar kavinėje, apsistoti viešbutyje bei pasinaudojus gido paslaugomis susipažinti su Anykščių miesto istorija bei apylinkėmis.

Dar kartą tariame didelį ir nuoširdų AČIŪ mūsų medikams ir laukiame jūsų rudeniu kvepiančiuose Anykščiuose atrasti tylą ir ramybę!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: