LaisvalaikisMada

Atraskite cheminį plaukų garbanojimą iš naujo!

Kokios pirmosios Jūsų mintys, kai pagalvojate apie cheminį plaukų garbanojimą? Sakysite, senamadiška, beprotiškai gadina plaukus ir iš esmės nieko gero? Tačiau viskas keičiasi ir cheminio šukavimo technika tikrai ne išimtis. Tad šiandien būtent cheminis šukavimas gali būti Jūsų stulbinančio grožio paslaptis!

Plaukų priežiūra po cheminio sušukavimo

Cheminiam plaukų garbanojimui vėl grįžus į madą daugelis dailiosios lyties atstovių suskubo garbanoti savo tiesius plaukus. Jei ir Jūs taip pasielgėte (arba planuojate tai daryti), kviečiame paskaityti apie tai, kaip juos prižiūrėti po cheminio sušukavimo.

Cheminiu būdu susukto plauko struktūra suardoma, to niekaip neišvengsite. (Patarimas: prieš einant pas kirpėją, neplaukite galvos. Jei prieš tai buvote plaukus purškusi plaukų laku ar kitomis priemonėmis, tuomet juos reikia išplauti, tačiau jei ne – geriau ir nedarykite to. Natūralus plaukų susiriebalavimas šiek tiek juos apsaugo, o iš cheminiu būdu šukuojamo plauko yra „ištraukiama“ drėgmė. Jei plaukučiai bus išplauti, cheminis dar labiau išsausins plauką).

Kad pasikeistų plauko forma, veikliosios medžiagos įsiskverbia į plauko vidų ir suardo keratinines grandines, kurios yra atsakingos už plauko struktūrą ir jo atsparumą mechaniniam poveikiui. Tai atlikus galima išgauti norimą plaukų formą sukant juos ant suktukų. Sukurtą formą reikia užfiksuoti tam tikru fiksuojančiu preparatu: jis atstato pradinę plauko būklę, o kartu ir suteikia jam naują formą. (Jei tai nebūtų padaryta, plaukai tiesiog nulūžinėtų!)

Po cheminio sušukavimo plaukai tampa sausesni, todėl juos reikia labai prižiūrėti. Plaukų priežiūros produktų lentynose ieškokite priemonių, kurios turi veikliųjų medžiagų, atstatančių plaukų drėgmę.

Po cheminio sugarbanojimo plaukų kvapas būna labai nemalonus, norisi bėgti namo ir išsiplauti plaukus, tačiau patartina tai atidėti dar 48 val. Taip patariama todėl, kad sušukavimas laikytųsi geriau. Sugarbanoti plaukai šiek tiek pašviesėja. Tačiau dažyti plaukus patariama po 2 savaičių (pastaba: prieš cheminį šukavimą, taip pat nereikėtų jų dažyti. Po dažymo taip pat turėtų praeiti bent dvi savaitės).  Nepatartina dažyti ilgalaikiais dažais, kad plaukai nebūtų žalojami dar labiau. Po cheminio sušukavimo plaukai labai gerai priima naują spalvą, todėl tamsiaplaukėms lengviau plaukus pašviesinti.

Jei prieš cheminį garbanojimą plaukai buvo nušviesinti, taip garbanoti plaukų nepatartina. Jei taip pasielgsite, tikrai nebūsite patenkinta rezultatu, nes plaukai praras blizgesį, šiaušis, lūžinės.

Jei Jūsų plaukai visiškai tiesūs, sunkūs, po sukimo suktukais iš karto išsileidžia, prieš darydamos cheminį sušukavimą būtinai praneškite apie tai kirpėjai! Ji parinks stipresnio poveikio chemines medžiagas. Kitaip  garbanos gali pradingti po pirmo plovimo.

Kokių plaukų savininkėms cheminis plaukų šukavimas būtų puikus pasirinkimas?

Pirmiausia, cheminį plaukų šukavimą rekomenduojama darytis moterims, kurioms patinka banguoti, purūs, netvarkingi plaukai. Taip pat toms, kurioms patinka iškarpyti plaukai, o ne tiesiai nukirpti galai. Cheminis plaukų šukavimas kaip niekas kitas labai gražiai atskleidžia nevienodus plaukų ilgius. Žinoma, rekomenduojama ir toms, kurios nori nuolat nuo šaknų dailiai pakeltų plaukų pakaušio srityje. Cheminį garbanojimą atlieka tokios gerai vertinami salonai kaip Fenix grožio studija, Kare šeimos kirpykla, Įvaizdžio salonas 313 „Rolė“ bei Nefertitė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close