Maxima nuotr.

Atsinaujino Rokiškio „Maxima“: geros naujienos kulinarijos gaminių mėgėjams

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ antradienį Rokiškyje, adresu Respublikos g. 111B, išpakavo atnaujintą modernią dviejų X parduotuvę. Po daugiau nei tris savaites trukusių pokyčių pirkėjus pasitiko apsipirkimui patogesnės šviesios erdvės, platus šviežio maisto asortimentas, o kulinarijos mėgėjams – gaminių vitrinose gausa.

Vėl duris atvėrusioje Rokiškio „Maximoje“ viskas kaip ant delno – parduotuvė dar šviesesnė, erdvesnė, pirkėjai joje dar lengviau ras ieškomas prekes. Apsipirkti užsukusius pirkėjus pasitiks gardus šviežiai keptų kepinių kvapas, gausus sezoninių vaisių ir daržovių, o taip pat šviežio maisto asortimentas.

„Rokiškėnams galėsime pasiūlyti ne tik platų lietuviškos mėsos ir sūrių asortimentą, bet ir galimybę įsigyti „Maximos“ meistrų paruoštų kulinarijos gaminių. Juos parduotuvės darbuotojai pasvers ir supakuos pagal pirkėjų pageidavimą“, – pasakoja I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

Be to, kaip priduria „Maximos“ atstovė, parduotuvės asortimente klientai galės rasti aktualias prekes kiekvieno poreikiams – veganiškus produktus, egzotiškas „Pasaulio skonių“ linijos prekes – įvairius padažus, prieskonius, makaronus ar kitus etninių virtuvių produktus, kurie leis trumpam nusikelti į egzotiškas šalis, o taip pat ir sveikesnes alternatyvas, pavyzdžiui, gaminius be cukraus ar gliuteno.

Apsipirkti galės patogiau ir greičiau

Po atnaujinimo darbų už prekes pirkėjai galės atsiskaityti greičiau bei paprasčiau daug erdvesnėse naujos kartos savitarnos kasose. Dėl sumažėjusių sveriamų produktų svorio neatitikimų reikės tik simbolinio parduotuvės darbuotojų įsitraukimo, tad pirkėjai dar daugiau veiksmų galės atlikti savarankiškai be jokių trikdžių. Iš viso atnaujintoje parduotuvėje veiks 5 paprastos ir 14 savitarnos kasų.

Vėl duris atvėrusi „Maxima“ išties erdvi – iš bendro 4573 kv. m ploto parduotuvės erdvės apsipirkimams skirta 2668 kv. m. Pokyčių metu buvo parduotuvėje buvo atnaujinta visa šaldymo įranga.

Iškilusius klausimus pirkėjams padės spręsti juos gerai pažįstantys ilgamečiai darbuotojai, iš kurių net 26 įmonėje dirba ilgiau nei 10 metų, o 15 – daugiau nei 5 metus. Atsinaujinusia parduotuve ir pirkėjais iš viso rūpinsis 60 darbuotojų. Parduotuvė pirkėjų lauks kasdien nuo 7 val. iki 23 val.

Pasiūlymai pirmiesiems pirkėjams

Pirmieji atnaujintos parduotuvės lankytojai atidarymo leidinyje nurodytas prekes galės įsigyti net iki 50 proc. pigiau. Visa informacija ir pasiūlymai yra skelbiami specialiame atidarymui skirtame leidinyje, kurį galima rasti parduotuvėje bei internete: https://www.maxima.lt/leidiniai/atidarymas-x945.

Be to, iki birželio 24 d. apsipirkdami bent už 30 eurų, pirkėjai galės įsigyti vieną „Well Done“ prekės ženklu pažymėtą karamelizuotų migdolų pakuotę (150 g) beveik „už ačiū“ – tik už 1 ct. Perkantys už 60 eurų galės įsigyti dvi pakuotes po 1 centą, o išleidusieji 90 eurų ir daugiau – net 3 riešutų pakuotes po 1 centą.

Akcija taikoma galutinei pirkinių krepšelio sumai – jau pritaikius visas tuo metu galiojančias nuolaidas ir tik pasinaudojus „Ačiū“ kortele.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: