Atsinaujins Panevėžio kraštotyros muziejus!

Atsinaujins Panevėžio kraštotyros muziejus!

1587
0
DALINTIS

Planuojantys apsilankyti Panevėžio kraštotyros muziejuje turėtų tai padaryti iki rugsėjo. Rudenį planuojama uždaryti didžiąją dalį muziejaus padalinių rekonstrukcijai, kuri vyks apie dvejus metus.

Apie Panevėžio kraštotyros muziejaus rekonstrukciją kalbama jau ne vienerius metus. Tačiau šiemet muziejaus atnaujinimo darbai jau suplanuoti, ir įstaigos vadovas Arūnas Astramskas teigia, jog muziejus rudenį turėtų pradėti keistis. Dabar vyksta projekto viešieji pirkimai.

Muziejaus direktorius Arūnas Astramskas pripažįsta, jog vienas muziejaus pastatas yra ypač prastos būklės, kas labai apsunkina darbuotojų darbo sąlygas. Be to, daugeliui ekspozicijų trūksta vietos ir inovatyvumo.

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.