Atsinaujinusį Panevėžį stebės 92 naujos vaizdo kameros

„Panevėžys atsinaujina, bet vandalai jį negailestingai žaloja“, – taip vienas panevėžiečiai sureagavo į AINA portale išspausdintą nuotrauką, kurioje matosi „nuspirtas“ Laisvės aikštės fontano kameros ventiliacijos kaminėlis. „Ar Panevėžyje taip ir liks neapsaugoti nauji statiniai?“– teiravosi kiti.

AINA redakcija kreipėsį į Panevėžio miesto savivaldybę ir gavo patikinimą, kad atsinaujinęs Panevėžys nebus paliktas likimo valiai. Mieste planuoojamos diegti naujos vazido stebėjimo kameros.

Panevėžio miesto savivaldybės Komunikacijos skyrius informavo, kad šiuo metu vyksta naujos vaizdo stebėjimo sistemos (VSS) viešasis pirkimas.

Naująją VSS sudarys 92 kameros, kurios mieste bus išdėstytos 65 vietose: tai judresnės sankryžos, Kultūros ir poilsio, Jaunimo bei Skaistakalnio parkai, Senvagė, Laisvės aikštė, Bendruomenių rūmų prieigos, išvažiavimai iš miesto.

Renovuotoje Laisvės aikštėje yra paruoštos papildomos trys vietos vaizdo stebėjimo kameroms įrengti (viena prie vaikų žaidimo aikštelės ir po vieną iš abiejų fontano pusių).

Kartu bus atnaujintos ir šiuo metu veikiančios kameros ties Laisvės aikštės pradžia Ramygalos ir Vilniaus gatvių sankryžoje, ties viešbučiu „Panevėžys“ ir ant Juozo Miltinio dramos teatro.

Viso Laisvės aikštėje numatoma įrengti šešias naujos kartos visakryptes kameras, kurios vienu metu stebės erdvę 360 laipsnių kampu.

Siekiant užtikrinti gyventojų saugumą Kultūros ir poilsio parke bus įrengtos penkios papildomos naujos kameros. Jos bus išdėstytos prie pagrindinių įėjimų į jį bei pačiame parke.

Senvagėje ir Bendruomenių rūmų prieigose numatoma pastatyti keturias visakryptes kameras: vieną netoli Aleksandro paminklo, vieną saloje, vieną prie Bendruomenių rūmų upės link ir vieną link buvusios elektrotechnikos gamyklos (dabar gyvenamasis loftas).

Skaistakalnio parke ir jo prieigose numatoma įrengti šešias kameras, Jaunimo sode – dvi ir Atminimo parke – vieną. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: