Atskleidė įdomiausius Aukštaitijos turizmo maršrutus

Kovo 8-ąją pokylių namuose „Vasaris“ vyko išskirtinis renginys „Viliojanti Aukštaitija: sraigės, vynai, gastronominis turizmas“. Gausus būrys svečių kartu su Panevėžio Turizmo informacijos centro vadove Daiva Tankūnaite keliavo įspūdingiausiais Aukštaitijos kampeliais, kartu su vyno žinovu, degustacijų guru Gintaru Kerbedžiu degustavo Aukštaitijos gamintojų vynus bei su ragautuvių vedliu, Aukštaitijos sraigių gamintojų atstovu Gediminu Micuta skanavo sraigių.

Pasak renginio organizatorės pokylių namų „Vasaris“ vadovės Miglės Gruzdenės, tai buvo renginys, kuriuo siekiama parodyti, jog Aukštaitijoje yra labai daug išskirtinių ir dar ne visiems atrastų turizmo maršrutų.

„Mes tikrai ne viską žinome apie savo kraštą. Čia daug miestelių, dvarų, sodybų, piliakalnių, mūsų krašte vyksta įdomios degustacijos, edukacinės programos, tačiau mes apie jas mažai žinome. Smagu, kad šio renginio metu mes ne tik sužinojome dar negirdėtų ir jautrių istorijų apie žymius mūsų krašto žmones – vyndarius, kalbėjome apie įdomiausius turizmo maršrutus, traukiančius žmones net ir iš tolimiausių pasaulio kampelių, bet ir paragavome Aukštaitijos delikatesų, – džiaugėsi M.Gruzdenė. – Mūsų krašto sraigių augintojų ir gamintojų delikatesai nepalieka abejingų. Kviečiu visus domėtis, ieškoti bei atrasti, juk Aukštaitija tikrai yra viliojanti naujiems atradimams“.

Siekdami atskleisti įdomiausius turizmo maršrutus Lietuvoje, Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos vakaro dalyviams dovanojo žemėlapius šeimai, knygeles apie kulinarijos paveldo produktus, edukacines programas, nacionalinius parkus ir įstabią išplėstinės realybės knygą „Stumbrytės Plukės atostogos Lietuvoje“.

Už kovo 8-osios nepaprastą, informacinį, degustacinį vakarą M.Gruzdenė dėkojo Panevėžio Turizmo informacijos centrui, D.Tankūnaitei, „Salako delikatesams“, G.Micutai, G.Kerbedžiui bei Valstybiniam turizmo departamentui prie Ūkio ministerijos.

„Jeigu ieškote įdomaus, neišbandyto atostogų maršruto šeimai, kolegoms, draugams, jeigu svarstote, ką dar galima būtų paragauti ir gurkštelėti Lietuviškoje virtuvėje, jeigu mylite savo kraštą ir norite atrasti nepaprastų vietų Lietuvoje, visuomet užsukite į Turizmo informacijos centrus, pasisemkite idėjų“, – kvietė M.Gruzdenė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: