Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-07-31

Atskleista paslaptis, kodėl liūtai iš tiesų nėra džiunglių karaliai

Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį, 8:30 val. prie TV3 televizijos ekranų visą šeimą turiningai ir linksmai praleisti rytą vėl pakvies žaismingoji mėlynplaukė Kitsy. Šio šeštadienio ir sekmadienio laidose bus keliaujama po džiungles bei dykumas. Kitsy atskleis, kodėl liūtai nėra džiunglių karaliai bei atsakys, ar dykumose gali būti šalta. Taip pat maisto rubrikoje bus gaminama gardžioji grietinėlės želė su mangų tyre bei daugelio itin mėgstami karšti sumuštiniai. Galiausiai Kitsy kvies visus pakilti nuo sofos ir pasportuoti, pasidaryti vandens filtrą bei užsiauginti tikras džiungles…stiklainyje.

Šeštadienio laidoje kelsimės į džiungles. Bus atskleista, kodėl liūtai iš tiesų nėra džiunglių karaliai, ar džiunglėse būna šokolado ir koks yra tikrasis žymiojo Tarzano vardas. Ir tai dar ne viskas. Kaip ir iki šiol, bus praturtintas anglų kalbos žodynas, pramankštinti raumenys ir pagerinti kulinariniai įgūdžiai, gaminant gardųjį grietinėlės želė su mangu tyre desertą. Galiausiai Kitsy kvies kartu užsiauginti tikras džiungles stiklainyje, kurios galės papuošti ir jūsų namus.

„Labai smagu sulaukti grįžtamojo ryšio ir iš „Kitsy“ laidos žiūrovų. Esame gavę ir nemažai vaizdo įrašu, kuriuose mažieji Kitsy fanai prie televizijos ekranų kartu sportuoja, atkartoja laidoje girdėtus angliškus žodžius ar bando pasigaminti užkandžius. Tad džiaugiamės, kad laidelių turinys kuria išliekamąją vertę žiūrovui ir nėra tik smagi, tačiau trumpalaikė pramoga“, – įspūdžiais dalijasi laidos prodiuserė Viktorija Karpovaitė.

Tuo tarpu sekmadienio laida jau leis nukeliauti iš džiunglių į dykumas. Kitsy papasakos, ar dykumose gali būti ne tik karšta, bet ir šalta. Taip pat sužinosite, ką kupranugaris kaupia savo kuproje bei kodėl dykumoje galima pamatyti miražą. Negana to, Kitsy kvies pasigaminti vaikų taip mėgstamus karštus sumuštinius ir vandens filtrą, pasportuoti bei stebėti, kaip mažiesiems Kitsy draugams sekėsi atsakyti į užduotus klausimus, nes jų atsakymai nenuspėjami.

„Laidelėse besifilmuojančių vaikų atsakymai bei emocijos yra tikros ir nesuvaidintos, todėl kaskart su nekantrumu laukiame klausimų-atsakymų rubrikos. Vaikams ji taip pat patinka, kadangi jie gali pasidalinti savo kūrybiškomis mintimis bei originaliais pamąstymais vienokiu ar kitokiu klausimu. Tuomet ir supranti, kokie visi vaikai yra skirtingi, bet tuo pačiu ir unikalūs, kas ir žavi mūsų kūrybinę komandą, tiek, manau, ir žiūrovus“, – su šypsena veide pasakoja laidos prodiuserė.

Visai šeimai skirta laida „Kitsy“ jau šį savaitgalį, šeštadienį ir sekmadienį, 8:30 val. per žiūrimiausią televiziją Lietuvoje – TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: