Atšventus Nepriklausomybės dieną laukia sunkios „pagirios“

Atšventus Nepriklausomybės dieną laukia sunkios „pagirios“

1287
0
DALINTIS

Vasario 16-ąją minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną Panevėžyje ir jo apylinkėse nustatyti net septyni vairuotojai, kuriems nustatytas didesnis nei pusantros promilės girtumas. Visų jų laukia ne tik pagirios tiesiogine prasme, bet dar sunkesnės pagirios perkeltine šio žodžio prasme.

Ketvirtadienį 8.45 val. Panevėžyje Pievų gatvėje, sustabdžius patirinimui automobilį „Audi A4“, 1987 metais gimusiam jo vairuotojui nustatytas 1,85 promilės girtumas.

11.25 val. Panevėžio rajone Naujamiesčio miestelyje automobilį „Ford Mondeo“ vairavusiam 1981 metais gimusiam vyrui nustatytas 1,94 promilės girtumas. Siekdamas išvengti atsakomybės vyras policijos pareigūnams pasiūlė kyšį, todėl užsidirbo dar vieną baudžiamąją bylą.

Kaip filme po poros minučių tame pačiame Naujamiestyje buvo sustabdytas automobilis „Scoda Octavia“. Jį vairavęs 1971 metais gimęs vyras į alkoholio matuoklį pripūtė 1,94 promilės.

14.06 val. Panevėžyje Stoties-Marijonų gatvėje susidūrė trys automobiliai, o dviejų iš jų vairuotojai buvo girti. Vieno audi automobilio vairuotojui nustatytas 1,50, kito – 2,28 promilės girtumas.

15.51 val. Panevėžio rajone priemiestiniame Bliūdžių kaime sustamdyto automobilio „Audi 80“ vairuotojui, gimusiam 1959 metais nustatytas net 2,95 promilės girtumas.

19.45 val. Panevėžio rajone Bernatonių kaime J.Mikėno ir Slyvų gatvių sankryžoje po techninio įvykio buvo sustabdytas 1986 metais gimusio vyro vairuojamas automobilis „Fiat Ullyse“. Vairuotojui nustatytas 2,10 promilės girtumas.

Visi 1,50 ir daugiau promilės pripūtę vairuotojai sulaikyti. Tik Stoties ir Marijonų gatvių sankryžoje į avariją patekęs vyras, kuriam nustatytas 2,28 promilės girtumas, gydomas reanimacijoje.

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.