Atvira paskaita su „Renkuosi mokyti!“: lytinis švietimas – ar išmokome pamokas?

Sausio 21 d. 17:30 val. kviečiame į atvirą paskaitą „Lytinis švietimas – ar išmokome pamokas?“, kuri vyks Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje, Menų skaitykloje.

„Ką apie TAI jums sakė tėvai? Ką kalbėjo mokykloje mokytojai? Ką dabar sakote savo vaikams? Kas iš tikrųjų turėtų kalbėti apie TAI ir ką turėtų pasakyti? Šiais klausimais kartų skirtumai turbūt panašiausi į juodžiausią prarają – taip stipriai skiriasi XX ir XXI amžiaus vaikų patirtys. Nuo neegzistavimo iki šokiruojančio atvirumo. Daugiau nei trys ketvirtadaliai mokyklą baigusių Lietuvos moksleivių teigia, kad apie lytiškumą mokykloje mokėsi per mažai arba visai nesimokė. Ką jie žino? Ką jie norėtų sužinoti? Ir ką mes norėtume jiems pasakyti? Vaikams reikia atsakymų. Tad apie TAI drąsiai pasikalbėkime, kad būtume nors truputį labiau pasiruošę“, – kviečia paskaitos lektorius, programos „Renkuosi mokyti!“ dalyvis Paulius Narušis. Paulius baigė medicinos studijas, o 2018 m. prisijungė prie „Renkuosi mokyti!“ ir šiuo metu dirba etikos ir gamtos ir žmogaus mokytoju Panevėžio „Vyturio“ progimnazijoje.

Renginys nemokamas. Savo dalyvavimą prašome patvirtinti registracija:   https://forms.gle/nfXWQu3UxkXm4WyM8

Susitikimo metu taip pat trumpai pristatysime „Renkuosi mokyti!“ programą ir papasakosime, kaip prie jos prisijungti, jei norite prisidėti prie pokyčių švietime. Daugiau apie mus sužinosite www.renkuosimokyti.lt

Lauksime Jūsų!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: