TV3 nuotr.

Audrius Bružas susižavėjo latvių aktore

Bendras darbas žmones suartina, o kartais net tampa kibirkštimi romantiškiems santykiams.  Audrius Bružas, filmuodamasis „Go3” originalaus turinio seriale „Emigrantai „Čiken faktorius““, susižavėjo latvių aktore Elina Bojarkina.

Aktoriams Audriui ir Elinai teko vaidinti ir erotines scenas. Tai dar labiau pakurstė charizmatiškojo bei itin emocingo A.Bružo aistras. Elina Bojarkina yra jauna, bet jau žinoma latvių aktorė vaidinanti Latvijos kine ir įvairiuose serialuose.

„Eliną, tikrai galima pamilti, kaip aktorę. Ji tikra profesionalė, puikiai reaguojanti aikštelėje bei turinti gerą humoro jausmą, o svarbiausia, kad yra mielai graži, o tokias moteris labai myli kameros. Vienas malonumas buvo su ja dirbti, todėl tikiuosi, kad serialas „Emigrantai „Čiken faktorius““ turės kitą sezoną ir susitiksime dar ne kartą filmavimo aikštelėje.“– tikisi ir ateity matytis su kolege iš Latvijos aktorius Audrius Bružas.

Kęstučio Gudavičiaus režisuotame seriale „Emigrantai „Čiken faktorius““  pasakojama apie tris draugus – Arminą, Froidą ir Dariušą, kurie seniai gyvena Anglijoje, Piterboro mieste. Bičiulių gyvenimas emigracijoje įdomus ir nenuspėjamas, jų nuoširdžios pastangos gyventi geriau dažnai virsta nesusipratimais dėl kultūrų skirtumų ir anglų keistenybių ar net pykčiais su fabriko vadovu.

Kiekvienas lietuvis seriale atras emigravusius draugus, gimines ar save patį, o gerai atpažįstami personažai ir gyvenimiškos situacijos neabejotinai privers nuoširdžiai kvatotis.

Serialu „Emigrantai „Čiken faktorius““ galima mėgautis per naujos kartos televiziją „Go3”.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: