Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-01-29

Audrys Šimas pasiaiškino dėl naujo galingo visureigio: „Reikia privažiuoti, parinkti spanguolių pelkėje“

Lietuvą purtant ekologiniams ir aplinkosauginiams skandalams Seimo automobilių stovėjimo aikštelėje atsirado naujas automobilis. Didžiulis amerikietiškas visureigis Ford F150. Ekologija nepasižymintis pikapas iškart sukėlė diskusijas tarp Seimo narių. „O blecha… Čia sunkvežimis. Atsiprašau, aš nusikeikiau… O, Dieve, jie bepročiai yra“, – emocijų prieš KK2 žurnalistus neslėpė Seimo narys Eugenijus Gentvilas.

Pagarsėjęs Seimo medžiotojas Bronius Bradauskas iškart įžvelgė galimybes, kurias šis automobilis atveria medžioklės metu:  „Jo, „bliamba“… Aš įtariu, įtariu, kad medžiotojas yra (savininkas), kadangi tam kėbule labai patogu vežioti pašarus, šerti šėryklas ir be abejo, ir šerną nušautą patogu vežioti“.

Seimo nariams užkliuvo tai, kad automobilis labai didelis ir taršus, o juo važinėja Valstiečių ir žaliųjų partijos narys, Biržų krašto ūkininkas Audrys Šimas. „Aš, pavyzdžiui, mėgstu važinėti miškais, keliukais, kur sunku pravažiuoti. Tai yra kitų pomėgių, ne tik medžioklė, yra žvejyba. Yra grybavimas, yra uogavimas, kur reikia privažiuoti, parinkti spanguolių pelkėje.“

Kiek kainavo galingas amerikietiškas visureigis Seimo narys Šimas teigė neprisimenantis: „Jis nėra brangus. Žiūrint kam, gal jums brangu, gal kitam brangu, gal trečiam brangu. O aš „skaitau“, kad nebrangu“.

KK2 žurnalistams atradus didžiulį automobilį, diskusija persikėlė net į Seimo salę. Besiginčijančius ir vienas kitą nepamatuota tarša gamtai kaltinančius Eugenijų Gentvilą, Aurimą Gaidžiūną ir Audrį Šimą raminti teko posėdį vedančiai Seimo vicepirmininkei Rimai Baškienei.

Konfliktas Seime ir išskirtinio automobilio apžiūra – šį trečiadienio vakarą, 19.30 val. KK2 laidoje per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: