,,AuGink savo kraštą” medelis Prezidentei

Kaune vykstančios jubiliejinės parodos ,,Ką pasėsi…” antrąją dieną apsilankė Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Renginyje žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė šalies vadovei įteikė ,,AuGink savo kraštą” obelį ir lietuviškų obuolių.

Prezidentė, apžiūrėjusi parodos eksponatus, užsuko į Aleksandro Stulginskio universiteto ir Žemės ūkio ministerijos stendus. ,,Auginti kraštą nėra lengva užduotis, tačiau įmanoma, ypač kai turime nemažai jaunų ir entuziastingų žmonių, kuriems rūpi jų krašto ateitis, ir kurie nori čia dirbti”, – sakė žemės ūkio ministrė.

Žemės ūkio ministerija inicijuoja patriotinę akciją ,,AuGink savo kraštą”, ja norima atkreipti žmonių dėmesį į sveiką ir kokybišką maistą, užaugintą netoli nuo mūsų namų. Projektas pabrėžia, kad kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie taikaus ir solidarizuojančio krašto gynimo ir auginimo – tereikia tik kiek pakoreguoti savo kasdienius įpročius.

Jubiliejinėje ,,Ką pasėsi…” parodoje dalyvauja beveik 500 dalyvių iš Lietuvos ir užsienio šalių. Gausiausia parodoje yra žemės ūkio technikos ekspozicija. Jos reikmėms parengto beveik 30 tūkst. kv. m. asfaltuotos dangos ploto neužteko, todėl dalis technikos įsikūrė ant vejos. Gausios ir įvairiapusės naujausias technologijas, fermų įrangą ir produktus gyvulininkystei demonstruojančios ekspozicijos.

 

Žemės ūkio ministerijos informacija

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: