„Auksiniai svogūnai 2015“ Lietuvoje populiaresni net už Olimpiadą

TV3 televizija vakar driokstelėjo tokią humoro laviną, kad reitingai šoktelėjo dar į nematytas aukštumas. Tiesioginė „Auksinių svogūnų 2015“ ceremonijos transliacija sumušė absoliutų rekordą – ji tapo pačia žiūrimiausia per paskutinius penkis metus Lietuvoje, o žiūrimumu pralenkė net Sočio Žiemos Olimpinių žaidynių transliacijas! „Auksiniai svogūnai” TV3 eteryje tiesiog pražydo.

Tai rodo preliminarūs TNS LT duomenys, skaičiuojantys, kad prie TV3 televizijos ekranų vakar šį šou stebėjo net 42,7 proc. visų žiūrovų Lietuvoje! Fantastišką rezultatą iliustruoja ir tuo metu transliuotos programos reitingas – jis beveik 4 kartus didesnis nei artimiausio konkurento.

„Auksinių svogūnų“ vedėjas Arūnas Valinskas teigia, kad tiek visa kūrybinė grupė, tiek ir buvę kolegos politikai balandžio 1-osios jau nebeįsivaizduoja be šio projekto: „Fantastiški reitingai rodo, kad nuo šiol teks lenktyniauti patiems su savim – o tai daryti yra bene sunkiausia. Pralenkėme net Olimpiadą! Tačiau kitais metais taip pat turėsim savotišką olimpiadą mūsų politiniame gyvenime – vyks Seimo rinkimai, todėl neabejoju, kad parodyti tikrai bus ką dar ne vienerius metus“.

TV3 televizijos žiūrovus vakar iki ašarų juokinęs projektas gyvuoja jau 16 metų. „Taip, „Auksiniai svogūnai“ skaičiuoja jau ne vienerius metus, tačiau kasmet ši laida jubiliejinė. Tai, kas vyksta žemėje jau išsėmėm, dabar lauksime tik ateivių“, – žada A. Valinskas.

TV3 linksmiausią apdovanojimų ceremoniją transliavo ne tik televizijos eteryje, bet ir žinomiausioje televizijoje internete TV3 Play. Čia „Auksinių svogūnų“ video žiūrėjo dar beveik 5 tūkst. žiūrovų.

Komentarų ir atsiliepimų lavina interneto portaluose po ceremonijos taip pat sunkiai besuskaičiuojama. Vien videožinių portale Žinios.lt įkeltas vaizdelis su improvizuotu Egidijaus Dragūno – SEL‘o interviu vos per dieną sulaukė arti 15 tūkst. peržiūrų ir gausybės komentarų. Atgarsiai apie visus gautus apdovanojimus, nominacijas ir nominantams skirtus šou pasirodymus, regis, netils dar ilgai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: