„Auksiniai svogūnų“ intriga – M. Mikutavičiaus ir grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ šou

„Auksiniai svogūnai“ yra šventė. Ypač tada, kai į ją susirenka ir iš savęs pasijuokti nebijo svarbiausieji jų herojai – politikai“, − įsitikinęs dainininkas ir televizijos laidų vedėjas Marijus Mikutavičius. Jį gerbėjai linksmiausių apdovanojimų scenoje išvys jau šį trečiadienį, balandžio 1-ąją, 19.30 val. tiesiogiai per TV3.

Ne vienus metus prie Svogūnų scenarijaus prisidėjęs, dainoms tekstus rašęs, sveiko humoro jausmo nestokojantis dainininkas šios šventės nepraleis ir šiemet. TV3 žiūrovai scenoje jį išvys drauge su balkanišku kabaretu: muzikine grupe – teatru „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

Lietuviškosios pop kultūros vandenis sudrumstusi grupė su M. Mikutavičiumi priešaky atliks intriguojančią dainą „Apie tai, kaip žirafa sumindė kaunietį Antaną“. „Bus juokinga“, − žada Marijonas.

„Labai laukiu šio numerio. Visas renginio detales žinau iki mažiausių smulkmenų, repetuojame, šlifuojame. O Marijonas šįkart turi visišką laisvę. Neabejoju, kad visi būsime nustebinti“, − sako linksmiausios apdovanojimų ceremonijos prodiuseris ir vienas vedėjų Arūnas Valinskas.

Trečiadienį įvyksiančiuose „Auksiniuose svogūnuose 2015“ TV3 žiūrovų laukia net dešimt įstabių pasirodymų tikrų tikriausioje cirko arenoje. Liūdną savo dalią apdainuos Vilniaus ir Kauno mero postus praradę herojai – Eimučio Kvosčiausko įkūnijamas Artūras Zuokas ir Andriumi Kupčinsku tapęs Marius Jampolskis. Su klounais šoks Inga Valinskienė, nuotaikingą dainą ruošia Seime ketverius metus pabuvojęs Antanas Nedzinskas ir auksu Lietuvos estradoje žibantis Radžis.

Balandžio 1-ąją specialiai „Auksiniams svogūnams 2015“ „prisikels“ net legendiniai lakūnai – Steponas Darius ir Stasys Girėnas, kuriuos scenoje įkūnys iki ašarų juokingas duetas – Vitalijus Cololo ir Deivis Norvilas. Sklinda gandai, kad įspūdingoje šventėje vienam vakarui į Lietuvą bus net grąžinti litai.

Staigmenų kupina linksmiausia apdovanojimų ceremonija „Auksiniai svogūnai 2015“ su Arūnu Valinsku, Beata Tiškevič-Hasanova, Indre Burlinskaite, būriu scenos žvaigždžių ir su humoru į save žvelgiančių politikų – jau šį trečiadienį, 19.30 val., tiesiogiai iš Vilniaus „Compensa“ koncertų salės per TV3

Linksmiausia apdovanojimų ceremonija „Auksiniai svogūnai 2015“ – trečiadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: