Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-06-01

„Auksinio proto“ superfinalas: šį penktadienį paaiškės geriausias sezono žaidėjas

Birželio 5 d., užbaigdamas šeštąjį sezoną, kuriame žaidė daugiau nei 200 žaidėjų, intelektinis LRT TELEVIZIJOS žaidimas „Auksinis protas“ skelbia superfinalą. Jame susirungs šeši geriausi sezono dalyviai.

Dėl geriausio žaidėjo vardo ir pagrindinio prizo, kelionės po septynis naujuosius pasaulio stebuklus, varžysis 52 m. istorikas, Alytaus kraštotyros muziejininkas Vilmantas Dunderis, 34 m. transporto kompanijos vadovas Marius Giedraitis iš Vilniaus, 31 m. vertėjas, redaktorius iš Vilniaus Kšištofas Kšivecas, 47 m. vadybininkas iš Panevėžio Aurimas Matveičikas, 22 m. rinkodaros specialistas Kostas Strielkūnas iš Vilniaus ir 60 m. muziejininkas iš Trakų Saulius Zalys.

„Pirmą kartą šį sezoną į „Auksinio proto“ studiją žengėme rugpjūčio pabaigoje ir kiekvienas penktadienis mums buvo tikra šventė. Šį penktadienį susitiksime šios šventės kulminacijoje – bus fejerverkų, dovanų, ašarų ir įtampos, bet neišvengiamai bus ir pergalės šokis“,  – įtemptą kovą penktadienio vakarą žada žaidimo vedėjai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas.

„Auksinis protas“ su savo žiūrovais neatsisveikina ir vasaros sezonu – nuo birželio 12 d., penktadieniais nuo 21 val. LRT TELEVIZIJA kvies žiūrėti specialiai vasarai nufilmuotas žaidimo laidas. Pirmą kartą žaidimo istorijoje bus surengta „Auksinio proto. Vasaros“ lyga. „Per daugelį metų pastebėjome, kad ir televizijos žiūrovai, ir žaidėjai sunkiai sulaukdavo naujojo mūsų žaidimo sezono. Be to, kai dėl pasaulinės pandemijos praktiškai visos sporto šakos apmirė, tikimės, kad azarto ir žaidimų mėgėjams tai bus savotiška kompensacija“, – sako žaidimo prodiuseris ir vedėjas A. Valinskas.

2014 m. pradėtas rodyti „Auksinis protas“ išlieka populiariausiu intelektiniu žaidimu Lietuvoje.

„Auksinio proto“ šeštojo sezono superfinalą žiūrėkite šį penktadienį, birželio 5 d., nuo 21 val. per LRT televiziją.

Laidos kūrėjų nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: