Ratava (Organizatorių nuotr.)

,,Aukštaičių kviestinio” fiesta Panevėžyje

Kultūros centras Panevėžio bendruomenių rūmai tęsia projektą „Kultūrnešio dienos”, kuriame dalyvauja įvairių žanrų kolektyvai. Projektu siekiama kūrybingai panaudoti sukauptą patyrimą, puoselėti ir populiarinti liaudiško šokio tradicijas, stiprinti Lietuvos meno mėgėjų sąjūdį.

Balandžio 23 d. 15 val. kviečia į respublikinį liaudiškų šokių festivalį ,,Aukštaičių kviestinis”. Scenoje suksis vyresniųjų šokėjų grupės: Akmenės kultūros centro ,,Alsa“, Kauno miesto ,,Ratava“, Vilniaus Mokytojų namų ,,Šoktinis“, Visagino kultūros centro ,,Visagino gervė“, Panevėžio bendruomenių rūmų kolektyvai ,,Miestelėnai“ ir ,,Verdenė“. Smagiai suskambės Dembavos liaudiškos muzikos kapelos ,,Demba“ akordai.

Projektą ,,Kultūrnešio dienos” dalinai remia Lietuvos kultūros taryba, pagrindinis organizatorius – Panevėžio bendruomenių rūmai.

Gyvenimas duotas tam, kad pažintume, atskleistume save, savo galias ir galimybes. Mokykimės gyventi kūrybingai, meniškai, entuziastingai, su meile sau, kad ir vėliau ją galėtume dalyti visiems. Išnaudokime kiekvieną akimirką ir būkime joje. Tada pastebėsime, kai gera ir lengva gyventi. Kurkime prasmingas akimirkas ir švęskime gyvenimą kartu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: