Aukštaičių-Žemaičių bendruomenė įgyvendina dar vieną projektą

Aukštaičių-Žemaičių bendruomenė su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija pasirašė sutartį dėl projekto „Sportuojanti bendruomenė – sveika bendruomenė“ įgyvendinimo. Tai dar vienas bendruomenės laimėtas projektas, prisidėsiantis prie panevėžiečių sveikatos stiprinimo.

Projekto trukmė – 2 metai, biudžetas – beveik 60 tūkst. Eur. Projekto partneris – Panevėžio rajono kaimo bendruomenė „Pažagieniai“. Projektas bus skirtas jaunimui iki 29 m. ir suaugusiems. Dvejus metus reguliariai vykstantys renginiai padės formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius, stiprins visuomeninį aktyvumą, skatins panevėžiečius ir Pažagienių gyventojus rūpintis savo sveikata, reguliariai sportuoti. Be to, projektas prisidės ir prie vaikų fizinio aktyvumo didinimo. Į projekto veiklas bus įtraukiami socialiai pažeidžiamų grupių dalyviai – senjorai ir neįgalieji, kuriems reguliariai bus organizuojamos mankštos. Kadangi kai kurios veiklos vyks „Žemynos“ progimnazijoje, į vaikų mankštas bei užsiėmimus baseine bus skatinami įsitraukti ir šios mokyklos vaikai. Taip projektas prisidės prie mokyklos ir bendruomenės ryšių palaikymo.

Projekto metu bus organizuojami pilateso, kūno dizaino užsiėmimai salėje ir lauke, užsiėmimai baseine vaikams ir jaunimui, mankštos senjorams ir neįgaliesiems, krepšinio turnyras „3×3“, mankštos vaikams su paund lazdelėmis, žygiai baidarėmis, šeimų stovyklos.

Jau šiandien, gruodžio 3 d. 19.30 val. panevėžiečiai kviečiami į krepšinio 3×3 turnyrą, skirtą Aukštaičių-Žemaičių bendruomenės taurei laimėti. Turnyras vyks „Žemynos“ progimnazijoje. Nuo gruodžio 5 d. į mankštas kviečiami senjorai ir neįgalieji. Norintys sportuoti gali registruotis tel. 8 687 15281.

Parengė Komunikacijos skyrius 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: