Rūtos Verseckaitės nuotr.

Aukštaitijai pasisekė: A. Mamontovas čia surengs net tris koncertus

Liepos 20 d. Andrius Mamontovas gros Molėtuose, rugpjūčio 3 d. – Ilzenbergo dvare, o rugpjūčio 9 d. – Anykščiuose. Visi šie legendinio Lietuvos atlikėjo pasirodymai – dalis koncertinio turo po Lietuvą „VIENAS. VASARA“. Liepos 6 – rugpjūčio 24 dienomis A. Mamontovas aplankys devynias magiškai gražias Lietuvos vietas, kuriose ant scenos lips vienas – panašiai kaip 1995 m. vykusiuose solinio albumo „Pabėgimas“ pristatymo koncertuose: be orkestro, be akompanuojančios grupės – tik atlikėjas, instrumentai ir publika. Šio ypatingo formato pasirodymai užburia glaudžiu muzikanto ir publikos ryšiu, kuris apjungia bendrystėje ir sustiprina patirtį.

Aukštaitijoje gyvenantys Andriaus Mamontovo fanai, kaip jokio kito regiono gyventojai, turi galimybę rinktis net iš trijų koncertų vietų. Lietuvos ežerų sostinėje, Molėtuose, vyksiantis koncertas vyks Molėtų vasaros estradoje (Turgaus g. 6, Šeštokiškės). Tai šiam kraštui ikoniška vieta, apsupta pušaičių, šalia upelio ir netoliese tyvuliuojančio Pastovio ežero. Kitas Aukštaitijoje skambėsiantis koncertas vyks viename seniausių Lietuvos dvarų – Ilzenbergo dvare. Tai vienas iš šiaurės rytų Lietuvos kultūros židinių, vieta, kur harmoningai persipina mūsų šalies istorijos ir gamtos turtai. Tarp Ilgio ir Apvaliojo ežerų įsikūrusi dvaro teritorija išsiskiria estetišku peizažu, įspūdingais ąžuolais ir po šimtų metų istoriją vingiuojančiais dvaro takeliais. Paskutinysis koncertas regione aidės Anykščių vyno gamyklos kieme. A. Mamontovo kūryba ir savo neišsiamemais lobiais turtingas Anykščių miestas rodosi kaip tobulas derinys pažymėti vasaros laiką. Ypatinga ir odėmis apdainuota Anykščių aura apglėbs kiekvieną, nusprendusį dalyvauti šiame renginyje.

Koncerte skambės legendinės ir publikos vienu balsu dainuojamos dainos, taip pat nauji, mažai kam girdėti kūriniai. Atkuriant išskirtinį koncertų formatą, žiūrovai turės neeilinę galimybę užduoti klausimus užrašant juos ant lapelių, o pauzėse tarp dainų išgirsti paties A. Mamontovo atsakymus. Šis koncertų turas pasižymės itin jaukiais, netgi romantiškais koncertais po atviru dangumi.

Koncertų turas „VIENAS. VASARA“ žada tapti ypatingu įvykiu visiems Andriaus Mamontovo gerbėjams. Atlikėjas, kuris per savo ilgametę karjerą parašė daugiau nei du šimtus dainų, koncertuodamas išmaišė pasaulį ir savo muzika užaugino ne vieną kartą, šį kartą grįžta prie atlikimo formato, kuris yra artimiausias jo muzikinei sielai.

Nors lietuviškos vasaros paprastai būna šiltos ir malonios, renginio organizatoriai įspėja pasiruošti gamtos išdaigoms. Renginio dalyviai, esant šlapioms ar vėsioms orų prognozėms, kviečiami pasirūpinti lietpalčiais ar kitomis komfortą užtikrinančiomis priemonėmis. Gero oro atveju – stovimi bilietai suteiks galimybę renginiu mėgautis nuo pačių atsinešto ir ant pievos pasitiesto pledo.

Daugiau nei 40 metų į sceną žengiantis A. Mamontovas kviečia atvykti į turo „VIENAS. VASARA“ koncertus nuostabiose Lietuvos vietose ir patirti šiltesnį bei artimesnį ryšį tarp atlikėjo ir klausytojų. Ypatingose mūsų šalies grožį atskleidžiančiose lokacijose vyksiantys koncertai skambės marių ir upių pakrantėse, pušynėliuose, dvarų kiemuose ir netgi ant Gedimino pilies kalno. Visos solinio Andriaus Mamontovo koncertinio turo „VIENAS. VASARA“ datos ir vietos:

  • Liepos 6 d. – Leipalingio dvaras, Druskininkai
  • Liepos 20 d. – Molėtų vasaros estrada
  • Liepos 27 d. – Pakruojo dvaras, Pakruojo raj.
  • Rugpjūčio 3 d. – Ilzenbergo dvaras, Rokiškio raj.
  • Rugpjūčio 9 d. – Anykščių vyno gamyklos kiemas
  • Rugpjūčio 10 d. – Drevernos uostas, Klaipėdos raj.
  • Rugpjūčio 17 d. – Birštono vasaros estrada
  • Rugpjūčio 22 d. – LNM Gedimino pilies kalnas, Vilnius
  • Rugpjūčio 24 d. – Kauno jachtklubas

Daugiau informacijos ir bilietų ieškokite: bilietai.mamontovas.lt.

Rūtos Verseckaitės nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: