Aukštaitijos naujienų portalas AINA atsinaujino

Balandžio 1 d. startavo atsinaujinęs Aukštaitijos naujienų portalas AINA.LT su nauju šiuolaikišku dizainu, patogesne ir aiškesne struktūra, patobulintu logotipu. Seniausiai Aukštaitijoje veikiantis naujienų portalas šiais metais pasitinka 15-ąjį gimtadienį.

Portalas atnaujintas AINA reklamos technologijų ir monetizavimo partnerių Setupad pagalba, kurie dirbo prie dizaino atnaujinimo, funkcionalumų įdiegimo ir ženkliai prisidėjo prie svetainės atnaujinimo konsultacijomis, programavimo resursais ir kita pagalba.

„Naujasis Aina.lt dizainas bus modernesnis, greitesnis ir tikimės, kad labiau atitiks augančius Aina.lt komandos poreikius vis įvairesnių formų informacijai publikuoti (video, duomenų vizualizacijų, grafikų ir kt.). O tai dar labiau prisidės prie ir taip sparčiai augančios auditorijos įsitraukimo gerinimo, patogumo naršant ir atrandant įdomias naujienas. Taip pat gerokai sumažės reklaminis triukšmas, pati reklama taps efektyvesnė“, – sako Setupad vadovas Lietuvoje Povilas Goberis.

Šiais metais Aukštaitijos internetinei naujienų agentūrai AINA sukanka 15 metų. AINA oficialiai savo veiklą pradėjo 2005 metų gegužės mėnesį. Tuomet ir buvo pristatytas nepriklausomas Aukštaitijos regiono interneto portalas. Pagrindinis jo tikslas – populiarinti Aukštaitijos regioną. Tinklalapyje skaitytojams pateikiami įvykiai iš Panevėžio, Biržų, Rokiškio, Kupiškio, Anykščių, Ukmergės, Pasvalio ir kitų Aukštaitijos miestų miestelių.

Aukštaitijos naujienų portalas AINA.LT priklauso AINA Media grupei, kuri valdo renginių ir pramogų gidą Panevezyje.info, vaizdo-info portalą Prienevezio.lt bei socialinių tinklų Facebook paskyras Aina.lt, Panevėžiečiai, Panevėžyje renginiai laisvalaikis bei Prienevezio.lt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: