Lietuvos naujienos - Verslas - 2021-02-15

Aukštos kokybės darbo prijuostės

Dirbant įvairius darbus reikalingos specialios darbo prijuostės, kurios apsaugo nuo vandens, purvo, žiežirbų, kuomet užsiimama virinimu. Prijuosčių gali būti įvairių rūšių, tinkamų nuo darbo virtuvėje gaminant maistą iki suvirinimo darbams skirtų apsauginių priemonių. Skaitydami toliau sužinosite, kokių prijuosčių bei kitų apsaugos aksesuarų galite įsigyti pas platų reikmenų asortimentą pristatančius tiekėjus.

Darbo prijuostės įvairiems poreikiams

Pagamintos iš vinilo, PVC medžiagos, odos ir kitų atsparių medžiagų specialios prijuostės saugo darbinius rūbus bei kūną, jos yra patvarios ir ilgaamžės, lėtai dėvisi. Nešioti jas labai patogu, prijuostės nevaržo judesių, maksimaliai priglunda prie kūno ir yra komfortiškos. Tradicinės prijuostės spalva yra balta, tačiau prekyboje taip pat rasite žalio, melsvo ir kitų atspalvių prijuosčių, skirtų skirtingo tipo darbams.

Rekomenduojama prijuostes dėvėti kartu su specialia darbo apranga, kurios taip pat rasite pas tiekėjus. Jūsų dėmesiui pristatomi kone visi darbui reikalingi patvarūs ir kokybiški aksesuarai bei darbinės aprangos priedai, be kurių išsiversti būtų nelengva.

Be prijuosčių taip pat rasite galvos apdangalų ir apsaugų, apsauginių ausinių nuo triukšmo, apsauginių pirštinių, avalynės, pilnų drabužių komplektų bei daug daugiau! Visos prekės atkeliauja iš profesionalių gamintojų, todėl nepraleiskite puikios progos įsigyti reikalingų priemonių savo reikmėms.

Įvairių rūšių darbo prijuostės gera kaina! Išsirinkite iš plataus prijuosčių ir kitų darbo drabužių bei reikmenų asortimento.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: