Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2015-04-30

Austrijos ambasadorius surengė išleistuves M. Linkytei ir V. Baumilai

„Paraginsiu visus draugus Austrijoje balsuoti už Monikos ir Vaido pasirodymą“, – kalbėjo Austrijos ambasadorius Johannas Spitzeris (1 nuotr.), išlydėdamas Lietuvos delegaciją į Vieną, kur gegužės 19-23 dienomis įvyks žiūrimiausias pasaulyje televizijos dainų konkursas.

Austrijos ambasados surengtose lietuvių išleistuvėse šeimininkai neabejojo Lietuvos dueto sėkme. Atsidėkodami už palaikymą, Monika ir Vaidas a capella atliko kaskart vis kitaip skambantį kūrinį „This Time“, kurį Lietuva pasirinko atlikti jau 60-ąjį kartą vykstančiame dainų konkurse.

„Sėkmės Vienoje! Sveikinu Moniką, Vaidą ir jų komandą, kurie savo sukurtame oficialiame dainos „ThisTime“ vaizdo klipe, be pozityvumo, paskleidė pasauliui ir pažangią žinią apie įvairovę“, – kalbėjo ambasadorius, Vilniuje reziduojantis su partneriu Peteriu Baksy.

Svečiams buvo pademonstruota daina, su kuria Austrija pirmąkart laimėjo „Euroviziją“ – 1966-aisiais šiai šaliai šlovę atnešė Udo Jurgenso atlikta „Merci, Cherie“. „Gaila, kad Udo Jurgensas jau nebepamatė antrojo mūsų laimėjimo, kurį Austrijai pernai iškovojo Conchita Wurst“, – sakė ambasadorius.

Lietuva pasirodys antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, kuris įvyks gegužės 21 d. Visą konkursą tiesiogiai transliuos LRT televizija ir radijas.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: