G. Preidis Pasaulinėje pramonės technologijų ir automatizacijos parodoje ,,Hannover messe”.

„Automatikos sistemos“ švęs įmonės dvidešimtmetį

„Automatikos sistemos“, UAB, birželio 15 dieną švęs įmonės dvidešimtmetį. Prieš du dešimtmečius įkurta įmonė turėjo vos du darbuotojus, o šiandien – ji neatsiejama Panevėžio pramonės dalis, kasdien darbui suburianti daugiau nei 150 darbuotojų.

Apibendrindamas įmonės veiklos pradžią jos savininkas ir direktorius Gytis Preidis teigia, jog verslas bei jo vystymas tikrai ne kiekvienam. Jį auginti – sudėtingas procesas, reikalaujantis supratimo bei verslo esmės suvokimo

„Neužtenka būti žaidėju, turi būti geru žaidėju, kuris teisingai numato konkurento veiksmus. Ne visada pavyks laimėti, tačiau pergalė kiekvienam labai svarbi. Su patirtimi ir svarbius įmonei sprendimus bei jų poreikį vis lengviau identifikuoti. Augame ir mokomės, o įmonės amžius ir rodikliai mūsų pergales tik pabrėžia“, – šypteli įmonės įkūrėjas.

Platus veiklos spektras – neabejotinas privalumas

„Šiandien klientai vertina ne tik įsigyto produkto kainą ar kokybę, tačiau daug dėmesio skiria ir ilgalaikiam bendradarbiavimui. Džiaugiuosi, kad įmonė geba pasiūlyti ne tik aukščiausius reikalavimus atitinkančius žemos bei vidutinės įtampos elektros paskirstymo ir valdymo gaminius, tačiau ir aptarnavimą laiku, plataus spektro procesų modernizavimo sprendimus. Teikiame technines konsultacijas klientams, atliekame įrenginių derinimo, paleidimo bei montavimo, surinkimo darbus, suteikiame garantinę priežiūrą pasibaigus garantiniam periodui. Atsinaujinančių išteklių projektų metu atliekame reikalingus matavimus bei skaičiavimus.

Automatikos bei programavimo specialistų komanda rūpinasi technologinių sistemų atnaujinimu, modernizavimu, o darbas su energetikos lyderiais mus įkvepia žengti dar platesnį žingsnį į priekį. Šių dienų dinamiška pramonės ekonomika diktuoja sąlygas, kurios verčia ieškoti originalių sprendimų, nes šablonai jau niekam neįdomūs. Energijos, kantrybės bei pastangų reikalaujantis visų įmonės darbuotojų darbas bei pastangos stipriai prisidėjo prie to, kokie mes esame šiandien. Tai – pasiekimai, kuriems reikėjo ne vienerių metų nuoseklaus darbo bei ilgų valandų“, – pasakoja G. Preidis. „Galima drąsiai teigti, jog „Automatikos sistemos“ prisidėjo prie daugelio modernių bei sudėtingų ir šiandien ne tik gimtojo miesto veidą puošiančių statinių funkcionavimo projektų. Siekdami optimizuoti projektų laiką stengiamės klientui įrangą bei paslaugas teikti tik geriausiomis sąlygomis. Per dvidešimt veiklos metų suprojektuota ir atnaujinta daug pramonės, statybos, švietimo, sveikatos apsaugos, žemės ūkio, energetikos sektorių visuomeninių pastatų, gamyklų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Užmegzti ryšiai su Skandinavijos, Azijos, Europos šalimis tik įrodo, kad sugebame būti lankstūs bei prisitaikyti prie vis besikeičiančių inžinerijos pramonės poreikių, o pelnytas klientų ir partnerių pasitikėjimas – puikus mūsų įdirbio rezultatas“, – kalba įmonės vadovas.

Tikslas – tvarus augimas

„Verslo kultūroje kiekvienas iš mūsų augimo galimybes vertina santūriai, atidžiai stebėdamas veiklos rodiklius, tačiau mąstyti reikia drąsiai. Taip ir darome. Manau, tvarus augimas – kiekvienos sėkmingos įmonės vizija“, – įsitikinęs G. Preidis. Rinkos bei klientų poreikių analizė čia labai svarbi siekiant užsitikrinti stabilų augimą ir kol kas mums puikiai sekasi. Ar turime jėgų ir noro tęsti savo veiklą? Žinoma! Juk darbo vietas kuria ne valstybė, o žmonės, kurie prisiima atsakomybę.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: