Automobilių sporto gerbėjų laukia įspūdingos akimirkos: trasas drebins pirmasis pasaulyje moterų lenktynių čempionatas

„Nordic Entertainment Group“ (NENT Group), pirmaujanti Šiaurės regiono transliacijos kompanija, devyniose Europos šalyse įgijo žiniasklaidos teises į pasaulinio lygio automobilių sporto transliacijas savo „Viaplay“ platformai. Tai žiūrovams užtikrins galimybę stebėti tiek daugybę vietinių lenktynininkų pasirodymų, tiek ir moterų klasę, pirmąjį pasaulyje moterų lenktynių čempionatą,  „Ferrari Challenge“, DTM ir garsiąsias „Nürburgring 24 Hours“ ištvermės lenktynes.

Suomė Emma Kimiläinen ir Ayla Ågren iš Norvegijos – dvi iš 17 lenktynininkių, siekiančių aplenkti dabartinę čempionę Jamie Chadwicką siekiant 2021 metų Moterų klasės titulo. Nuo birželio 26 d. aštuonios Moterų klasės lenktynės pirmą kartą, kartu su „Formula 1 Grand Prix“ vyks legendinėse Europos ir Amerikos trasose. Tokia nauja sąranga žymiai padidins serijos pasiekiamumą ir poveikį, o talentingoms moterims lenktynininkėms parodys aiškesnį kelią į automobilių sporto viršūnę.

„Viaplay” taps išskirtiniai, lenktynių moterų klasėje namai Šiaurės ir Baltijos šalyse bei Lenkijoje 2021 ir 2022 metų sezonuose.

Peter Nørrelund, NENT Group vyriausiasis sporto direktorius: „Praėjo 40 metų, kai lenktynininkė moteris pradėjo „Formulės 1“ varžybas – tad nenorime laukti dar 40-ies. Moterų klasės lenktynės siūlo aukščiausio lygio varžybas, kurios gali įkvėpti naujos kartos talentus, tuo pačiu iš esmės keičiant automobilių sporto veidą. Didžiuojamės galėdami parodyti ateinančius du „Viaplay“ sezonus devyniose šalyse kaip greičiausio ir įvairiausio automobilių sporto paketo dalį.”

Per „Viaplay“ Šiaurės ir Baltijos šalyse bei Lenkijoje iki 2023 m., gerbėjai gali stebėti kasmetines „Nürburgring 24 Hours“ lenktynes ir „Ferrari Challenge“, vieno rato čempionatą, kuriame šiuo metu dalyvauja aštuoni Šiaurės ir Lenkijos lenktynininkai. „NENT Group“ Šiaurės ir Baltijos šalyse iki 2023 m. parodys DTM kėbulinių automobilių čempionatą, kuris prasidės šiemet, birželio 18 d. Monzoje.

„NENT Group” kiekvienais metais rodo daugiau nei 50 000 valandų geriausių pasaulio sporto renginių. Be to, NENT grupė palaiko ilgalaikę partnerystę su „Formulė 1“, kuri neseniai išsiplėtė iki Nyderlandų ir Lenkijos ir apima 10 šalių. Kompanija taip pat turi teises į „IndyCar“, „Formula 2“, „NASCAR“, „MotoGP“, „Porsche Supercup“, „Race of Champions“ ir „Formula Renault Eurocup“.

„Viaplay“ pasirodys Lenkijoje rugpjūčio mėn., o JAV – 2021 m. pabaigoje, vėliau – Nyderlanduose – 2022 m. pirmąjį ketvirtį, o vėliau – dar keturiuose regionuose iki 2023 m.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: