Avarijoje žuvo jaunas Suvainiškio gyventojas

Liepos 26 d. 2.45 val. Panevėžio r., kelio Daugpilis-Rokiškis-Panevėžys 105 km., tarp Vaivadų ir Paliūniškio, automobilio VW „Passat“ vairuotojas K. B. (gim. 1989 m.) iš Suvainiškio (Pandėlio sen.) nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir rėžėsi į kelio atitvarą ir medį. Eismo įvykio metu vairuotojas žuvo.

Nuo smūgio visiškai sumaitotas automobilis liko kaboti ant metalinių atitvaro konstrukcijų. Skubiai į avarijos vietą atvykę medikai vairuotojui padėti nebegalėjo – jo gyvybė jau buvo užgesusi.

Iš Suvainiškio kilęs K. B. paskutiniu metu dirbo Panevėžyje, buvo subūręs statybininkų brigadą. Šeštadienį jis su draugais G. S. ir J. G. važinėjo po Suvainiškį, dalyvavo giminaitės šešerių metukų gimtadienyje. Naktį policijos pareigūnai apžiūrėjo teritoriją, tačiau daugiau nieko nerado. Spėjama, kad vairuotojas automobilyje važiavo vienas.

Su velioniu važinėjęs G. S. pasiliko pas savo motiną Suvainiškyje, o J. G. sekmadienio rytą buvimo vieta nežinoma.

Sudaužytos mašinos salone rastas laikinas K. B. vairuoto pažymėjimas, išduotas liepos 24 d., tai yra visai prieš pat avariją.

Sumaitotos mašinos spidometro rodyklė sustojusi ties 90 km/val. žyma. Keliu važiavę žmonės policijai pranešė, jog juos aplenkė dideliu greičiu skriejantis tamsus automobilis. Ant kelio stabdymo žymių nelikę. Vairuotojo būklė prieš avariją paaiškės po ekspertizės.

Suvainiškio gyventojai pasakoja, jog K. B. buvo puikus meistras, geranoriškai padėdavęs kaimynams, gerai atlikdavęs jam patikėtas užduotis. Puse lūpų užsimena ir apie jo rizikingą automobilio vairavimą, ankstesnes avarijas.

 

Dalia Zibolienė

Tomo Markelevičiaus nuotr.

Rokiskis


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply