Lietuvos naujienos - Verslas - 2020-02-25

Avarinis durų atidarymas visą parą, ką privalu žinoti?

Žmonės gali suplanuoti savo profesinę karjerą, asmeninį gyvenimą, bet tik ne nemalonias situacijas. Netikėtai užsikirtusios automobilio durys ar pamestas namų raktas – vienos tokių, kuriose susitvarkyti savarankiškai ne visada pavyksta. Tokiais atvejais gelbsti tik spynų meistrai. Jų atliekamas avarinis durų atidarymas apsaugos nuo bereikalingo streso ir sutaupys nemažai laiko, kurį būtume praradę, bergždžiai mėgindami problemą spręsti patys.

Skubus avarinis durų atidarymas 

Greičiausiai ne vienam kada nors teko išgyventi tokią situaciją, kuomet atrodo, kad padėtis yra be išeities. Šis jausmas gali lydėti ir tais atvejais, kai per savo ar artimų žmonių išsiblaškymą vėluojama į darbą, ar būname priversti lūkuriuoti už užtrenktų durų. Šiais momentais guodžia tik tai, kad pasinaudojus telefonu bus galima išsikviesti skubią pagalbą. Žinoma, labiausiai vertėtų ieškoti profesionalų. Būtent spynų meistrų dėka bus sulaukta pagalbos gerokai greičiau, nei iš savamokslių pagalbininkų, visiškai neturinčių jokių įgūdžių avariniu būdu atrakinti duris.

Avarinis durų atidarymas – tokia paslauga, kurios prireiks į minėtas situacijas patekusiems žmonėms. Tokias paslaugas galinčių pasiūlyti įmonių rastume vos ne kiekviename didesniame šalies mieste. Kaip ir daugelyje kitų verslo sričių, geriausia būtų ieškoti ilgametę patirtį turinčių specialistų. Jų turima įranga ir įgūdžiai leis tikėtis ne tik operatyvaus darbo, bet ir lanksčių kainų. Šie faktoriai ne mažiau aktualūs, jei reikia pagalbos Vilniuje.

Verta ieškoti kvalifikuotų meistrų

Gana įprasta, kad avarinis durų atrakinimas – ne vienintelė sfera, kurioje specializuojasi minėtas paslaugas teikiančios įmonės. Paprastai teikiamos ir kitos paslaugos, tarkim, raktų gamyba. Tai labai aktualu, kai esant būtinybei norime pasigaminti papildomus raktus pagal pateiktą pavyzdį (tai ypač puiki prevencinė priemonė tose situacijose, kuomet pametami raktai ar jie užtrenkiami automobilyje) arba juos pagaminti pagal spynos pavyzdį ar mechaninį raktų kodą.

Profesionaliai raktus gaminančios įmonės paprastai dirba, pasitelkdamos šiuolaikines priemones, tad netgi nusėdus automobilio valdymo pulteliui situacija bus gana operatyviai išsprendžiama.

Kiti atvejai, kai gali prireikti jau minėtų paslaugų: nulūžęs namų durų raktas, sugedusi durų spyna. Tokiais atvejais pasitelkę avarinę durų atidarymo paslaugą siūlančius profesionalus nesunku saugiai bei greitai atsisveikinti su užgriuvusiomis problemomis. Svarbu tai, kad naudojantis šiomis paslaugomis galima jaustis visiškai tikriems, kad spyna nebus negrįžtamai pažeidžiama, nebent tai įvyko iki avarinės pagalbos specialistų atvykimo ir jie jau rado spyną sugadintą ar nebeveikiančią. Toks faktas labai reikšmingas automobilių šeimininkams. Kaip pastebi patys raktų gamintojai, gana dažnai bandant savarankiškai išspręsti iškilusias minėto pobūdžio problemas, yra pažeidžiama ne tik automobilio spynelė, bet ir įvairiausi automobilio paviršiai ar bet kurios kitos detalės. Tokių bėdų niekada nekiltų, jei pasitelktume raktų meistrus. Tokiems darbams atlikti jie naudoja tik pažangias priemones, užsienyje rekomendacijų sulaukusią įrangą, tad nerimauti dėl spynų atrakinimo metu kilsiančių nesklandumų, tikrai nė kiek nereikėtų.

Jei visiškai netikėtai užsitrenkė durys, pavedė ilgaamže laikyta spyna, o gal nulūžo raktas, geriausia išeitis – kreiptis į įmones, kurios gamina raktus bei siūlo avarinį durų atrakinimą. Minimos srities atstovai geba išspręsti visas kilusias bėdas saugiai per trumpą laiko tarpą. Ypač aukšta kvalifikacija pasižymi Vilniuje visą parą veikiantis Ozo servisas (avarinis-atrakinimas.lt). Čia dirbantiems specialistams beveik nėra neįveikiamų durų ir nepagaminamų raktų. Taip pat jie gali pasiūlyti ir daug kitų papildomų paslaugų: spynų, elektros instaliacijos ar signalizacijos remontą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: