„Ąžuolo“ progimnazijoje vyko nuotolinė karjeros diena

Labai svarbu  kuo anksčiau suprasti, kuri profesinė sritis mokiniui yra artimesnė. Tai lemia didesnę mokymosi motyvaciją, teisingą tolimesnį gimnazijos ar profesinės mokyklos pasirinkimą, būsimų studijų kryptį ir pasitenkinimą savo darbu bei gyvenimu ateityje.

Šios karjeros dienos metu 5 – 8 klasių mokiniai susipažino su ugdymo karjerai internetine svetaine „Mukis.lt“, atliko testą „Profesija pagal asmenybę“ ir sužinojo kokios profesijos yra tinkamiausios pagal jų asmenines savybes. Peržiūrėję filmuotus profesijų pristatymus galėjo „pasimatuoti“ sau patinkančias profesijas ir sužinoti, kokių savybių ir kompetencijų joms reikia ir kur įgyjamas reikalingas išsilavinimas.

Taip pat visi paminėjo artėjančią Žemės dieną ir susipažino su aplinkosaugos srities specialybėmis Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje. Išklausė nuotolines gamtos pažinimo ir įdomiosios inžinerijos paskaitas.

8 klasėms  paskaitą „Vanduo – galinga jėga. Ar galima suvaldyti?„ skaitė kolegijos dėstytoja Gitana Vyčienė.

7 klasėms paskaitą „Lietuvos miškai“ skaitė dėstytojas Vytautas Bareika.

6 klasėms – „Eksperimentai su sėklomis. Ar tikrai mes apie jas viską žinome?“  pasakojo dėstytoja  Asta Doftartė.

Penktokus „Kaip kompostuoti virtuvėje ant palangės?“  mokė dėstytoja Vilda Grybauskienė.

Veiklas progimnazijoje organizavo ugdymo karjerai, etikos mokytoja Daiva Baubonienė ir mokyklos aplinkosauginio komiteto vadovė Danguolė Glušokienė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: