Bendruomenės naujienosReporteris

„Ąžuolo“ progimnazijos dovana Šv. Juozapo namų gyventojams

Laikas bėga labai greitai. Ratu apsisuko dar vieneri metai. Kalėdų laukime, mes „Ąžuolo“ progimnazijos moksleiviai ir mokytojai, prisiminėme tuos, kuriuos sveikiname kasmet. Tai Šv. Juozapo globos namų gyventojai. Per šventes prisimename juos, aplankome, dovanojame savo koncertą ir atvirukus.

Muzikos mokytojos Valdonės Glebavičienės paruoštų mokinių nuoširdus muzikinių kūrinių atlikimas,  Šv. Juozapo gyventojus nuteikia ramiai laukti Kalėdinio stebuklo. Prasmingi ir paprasti žodžiai, vaikiška ranka užrašyti ant kalėdinio atviruko, primena, kad žodis iš širdies į širdį buvo, yra ir bus nepakeičiamas. Kalėdinio atviruko staigmenas mokiniams padėjo ruošti dailės mokytoja Rasa Švelnienė.

Kasmet radę tuos pačius senelius džiaugiamės, tarsi sutikę senus giminaičius. Seneliai vaikams po koncerto visada pasako gerą, šiltą žodį. Vaikų dovanojami atvirukai ne vieną sugraudina.

Visada smagu matyti giedrus, besišypsančius veidus. Mes žinome, kad susitikome ir padovanojome tai, kas Kalėdų laukime yra svarbiausia – dėmesį ir šilumą.

 

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos socialinė pedagogė Jūratė Nemanienė

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button