Kklietkabelis.lt nuotr.

B. Griciūnas: apie artėjančias dvejas namų rungtynes, sezono pradžią ir fanų palaikymą

„7bet-Lietkabelio“ krepšininkai po daugiau nei trijų savaičių pertraukos grįžta rungtyniauti į Panevėžį, kur jau rytoj (šeštadienį) namų rungtynėse priims Klaipėdos „Neptūną“, o už keturių dienų (trečiadienį) – Ljubljanos „Cedevita Olimpija“ ekipą.

Po FIBA lango Nenado Čanako auklėtiniai spėjo sužaisti dvejas rungtynes: praėjusį šeštadienį iškovota pergalė Jonavoje, o trečiadienį po atkaklios kovos patirtas pralaimėjimas Venecijoje.

Apie laukiančias dvejas namų rungtynes ir sezono pradžią interviu „kklietkabelis.lt“ svetainei papasakojo „7bet-Lietkabelio“ vidurio puolėjas Benas Griciūnas.

– Praėjo keli mėnesiai nuo pasiruošimo sezonui pradžios, ar pats jau apsipratai Panevėžyje?

– Per šį laikotarpį po truputį pradėjau apsiprasti Panevėžyje, čia jaučiuosi vis geriau. Jau pavyko pilnai pažinti visus komandos narius, tarp žaidėjų sukūrėme tikrai gerus santykius. Manau, kad turime tikrai gerą kompaniją, visi stengiamės, padedame vienas kitam, kad galėtume pasiekti savo užsibrėžtus tikslus.

– „Betsafe-LKL“ šiuo metu esate antri, Europos taurėje rezultatai irgi nėra prasti. Kaip vertini sezono pradžią?

– Vertinu visai neblogai. Manau, galėjome turėti geresnius rezultatus, bet esame visai geroje situacijoje ir toliau siekame tobulėti kaip komanda ir gerinti mūsų žaidimą su kiekvienomis rungtynėmis. Tikslai nesikeičia ir išlieka patys aukščiausi. Asmeniškai noriu padėti komandai kuo įmanoma daugiau.

– Ar komandai išėjo į naudą rinktinių pertrauka?

– Turėjome kelias savaites be rungtynių per FIBA langą. Neturėjome pilnos komandos, bet sunkiai dirbome, bandėme išnaudoti tą laiką kuo įmanoma geriau. Taip pat per langą surengėme treniruočių stovyklą „Karpynėje“, ten jau susirinko pilna komandos sudėtis. Ten praleidome kelias dienas, treniravomės, taip pat turėjome daugiau laiko pabūti su komanda ir už aikštelės ribų, kartu leisti laisvalaikį.

– Nors pergalės Venecijoje iškovoti nepavyko, bet asmeniškai sužaidei neblogas rungtynes. Kaip kol kas vertini savo debiutinį sezoną Europos taurėje?

– Turnyras palieka labai gerą įspūdį. Gaila, kad kol kas dar nepavyko visko sėkmingai išpildyti, patyrėme kelis sunkius pralaimėjimus, kai tikrai turėjome gerus šansus išsivežti pergales. Tačiau ir toliau stengiamės kelti savo žaidimą aukštyn ir jau kitose rungtynėse kausimės tik dėl pergalės.

– Šeštadienį laukia rungtynės „Neptūnu“, kuriame žaidei praėjusį sezoną. Ar dėl to šios rungtynės tau turi papildomos reikšmės?

– Nors praėjusiame sezone ir žaidžiau Klaipėdoje, to labai nesureikšminu. Žiūriu į rungtynes, kaip į dar vieną mačą, kuriame sieksime iškovoti pergalę. Smagu, kad vėl grįžtame į Panevėžį ir žaisime rungtynes tarp savų sirgalių.

– Už kelių dienų laukia dar vienas mačas namie Europos taurėje. Kiek šiame turnyre sezono pradžioje jums yra svarbus namų faktorius?

– Pirmiausia koncentruojamės ir ruošiamės rungtynėms su „Neptūnu“, o tada ateis laikas „Cedevitai Olimpijai“. Aišku, smagu, jog turėsime porą iš eilės rungtynių namuose. Nuo sezono pradžios sulaukiame tikrai labai gero palaikymo iš savų sirgalių. Tai mums reiškia tikrai daug, tikimės sulaukti tokio gausaus palaikymo ir artimiausiose rungtynėse.

Bilietus į Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ namų rungtynes vietiniuose ir tarptautiniuose turnyruose platina www.ticketmarket.lt.

Lapkričio 26 d. (šeštadienį) laukia dvikova namuose su Klaipėdos „Neptūnu“, o lapkričio 30 d. (trečiadienį) į Panevėžį atvyks Ljubljanos „Cedevita Olimpija“.

Kklietkabelis.lt inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: