„Babilone“ duris atvėrė didžiausias baldų centras visoje Aukštaitijoje

Gruodžio 15-ąją, antradienį, Panevėžio prekybos ir pramogų centre „Babilonas“ duris oficialiai atvėrė didžiausias interjero, baldų ir namų apyvokos centras Aukštaitijoje. Rekonstruotoje 5 tūkst. kv. metrų prekybinėje erdvėje įsikūrusi „Baldų šalis“ suvienijo didžiausius ir garsiausius šalies baldų gamintojus ir pardavėjus. Tarp jų – „Gintaro baldai“, „Magrės baldai“, „Berry“, „Dubingiai“, „Accanto“, „Lonas“ ir kiti.

Po vienu stogu įsikūrė net 18 žinomų gamintojų ir pardavėjų, šiuo metu siūlančių daugiau nei 1200 skirtingų baldų: virš 72 sekcijų ir spintų, 162 fotelių ir sėdmaišių, 353 lovų, 58 čiužinių, 145 stalų, 307 kėdžių, 365 kilimų. Naujajame baldų centre pirkėjai už prieinamą kainą galės išsirinkti ne tik svetainės, miegamojo, prieškambario, valgomojo, darbo kambario baldus, bet ir šviestuvus, kilimus, įvairias interjero dekoro detales ir namų apyvokos prekes.

Norintiems jaukiai dekoruoti namus padės užuolaidų salonas „Naktakė“, „Dubingiai“ ir „Accanto“, geriausią apšvietimo sprendimą padės priimti „Ekoliumenas“. Naujausių indų, virtuvės įrankių ir stalo aksesuarų kolekcijų galima rasti parduotuvėje „Žana“. Aukščiausios kokybės buities prekes siūlo „Gerduva“.

Anot prekybos ir pramogų centro „Babilonas“ vadovės Astos Kvedarienės, rekonstrukcijos metu didžiausias dėmesys buvo skiriamas klientų patogumo užtikrinimui. „Tai lyg viena didelė erdvi parduotuvė, kurioje prekybininkai vieni nuo kitų nėra atsitvėrę sienomis. Klientams nepasiklysti ir surasti reikiamus gamintojus ar pardavėjus padės aiškios nuorodos. Neabejojame, kad toks sprendimas pirkėjams bus labai patogus – atvažiavę jie viską galės rasti vienoje vietoje. Didžiausias privalumas – nebereikės vaikščioti po atskiras parduotuves ar važinėti iš vienos miesto vietos į kitą“, – sako prekybos centro vadovė A. Kvedarienė. Įsigytos prekės taip pat pristatomos ir į namus.

Klientų laukia dar viena džiugi staigmena – nemokamos interjero dizainerės konsultacijos. Ji ne tik padės išsirinkti baldus, bet ir patars, kaip susikurti harmoningą ir vientisą namų interjerą. Nemokami profesionalės patarimai – kiekvieną penktadienį nuo 17 val. ir šeštadienį nuo 12 val.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: